KimbinoKimbino
Uni Hobby leták
3/5

Uni Hobby leták - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Zahradní, stavební a bytový sortiment za zvýhodněnou cenu nabízí leták Uni Hobby

3/5
Actual brochure

Žádný domácí kutil se neobejde bez kvalitního nářadí, jelikož by bez něj nemohl nic vyrobit nebo opravit. Vše, co potřebuje nejen takový kutil, ale i nadšený zahrádkář nebo člověk toužící po moderním domově, nalezne v nabídce obchodu Uni Hobby, která zahrnuje nejrůznější bytové vybavení, stavební materiály nebo zahradní potřeby. Nejen, že obchod Uni Hobby má toto vše ve svém sortimentu, ale pokud si nejdřív prohlédnete Uni Hobby leták, budete vědět, jaké zboží má momentálně v akci za zvýhodněnou cenu.

Akční leták Uni Hobby vydává několikrát do roka a každý je zaměřený na jinou část sortimentu. Můžete si tak prohlédnout leták, který je zaměřený pouze na grily, sanitu, obklady a dlažbu či zahradní nábytek nebo techniku. Aktuální leták Uni Hobby platí od 02.09.2021 a naleznete ho tady.

Uni Hobby - největší český obchodní řetězec hobby prodejen

Shop

Internetový obchod Uni Hobby vznikl v roce 2010 a od svého vzniku se těší velké oblibě. Uni Hobby je součástí společnosti UNIMEX GROUP, a.s., která na našem trhu působí od roku 1991 a zabývá se cestovním ruchem, prodejem značkového zboží a projekty v oblastech DIY, bytového, průmyslového a hotelového developmentu.

Uni Hobby provozuje na území České republiky celkem deset prodejen, které naleznete ve městech, jako je %shop_city% a jsou pro vás otevřené každý den od 8:00 do 20:00. Uni Hobby umožňuje také nákup přes internet prostřednictvím e-shopu, který naleznete na webových stránkách www.unihobby.cz. Pokud byste si nevěděli rady s vaší objednávkou, můžete se od pondělí do pátku obrátit na zákaznickou linku, na které vám vyškolený personál ochotně poradí.

V obchodě Uni Hobby můžete využít nejrůznější služby

Assortment

Uni Hobby toho má pro své zákazníky připravené mnohem víc, než jen širokou nabídku zboží. S akční nabídkou vás seznámí Uni Hobby leták tento týden s názvem Uni Hobby - leták, který přináší zboží nejrůznějších značek, mezi kterými nechybí ani KÄRCHER, Balakryl, Ryobi, Marimex nebo Sencor.

Využít zde můžete také různé služby, které vám zpříjemní nákup v každé prodejně Uni Hobby. Máte zde možnost nákupu na splátky, míchání barev, šití bytového textilu na zakázku nebo půjčení přívěsných vozíků.

Sledujte Kimbino, ať víte, co nabízí Uni Hobby leták příští týden

Kimbino App

Chce mít přehled o akcích, které Uni Hobby pravidelně připravuje? Sledujte Kimbino.cz, kde leták Uni Hobby vždy spolehlivě najdete. Získáte tak jednoduše přehled o veškerých slevách, takže za nákup nových bytových nebo zahradních potřeb ušetříte. Jestli si chcete prohlížet leták Uni Hobby ve vašem mobilním telefonu, stáhněte si do něj aplikaci Kimbino. Sledování online letáků je šetrnější pro naši planetu, jelikož k jejich výrobě není nic třeba. Oproti tomu k výrobě papírových letáků je nutné velké množství vody a pokácených stromů.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA
Kimbino
Zavřít
mlékomáslosýrjogurtolejchlebasalámpivošunka
Kimbino
Zavřít
Uni Hobby leták
    Uni Hobby leták