Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Dráčik leták (23.11.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Dráčik

Dráčik

Dráčik leták nabízí oblíbené hračky za výhodné ceny

3.5/5
Actual brochure

Hledáte inspiraci na dárek pro vaše děti, jelikož vám přijde, že všechny hračky doma už mají? Podívejte se na nabídku hračkářství Dráčik, které obsahuje tak široký sortiment, že si v něm bezpochyb vyberete. Nechybí tu nejrůznější auta, hudební nástroje, panenky, plyšové hračky ani stavebnice. Dráčik nabízí zboží jak pro ty nejmenší děti, tak i pro ty školou povinné, které si zde mohou vybrat školní potřeby nebo společenské hry. Pokud byste rádi za nákup ušetřili, prohlédněte si leták Dráčik, který je plný slev.

Nový akční leták Dráčik vychází jednou za dva měsíce a pokaždé přichází s velmi zajímavou nabídkou, která zahrnuje zboží ze všech kategorií sortimentu. Na webových stránkách Dráčik si zlevněné zboží snadno prohlédnete, jelikož je umístěné v kategorii Akce. Aktuální leták Dráčik spustil 23.11.2023 a můžete si ho prolistovat tady.

Dráčik - království her a fantazie

Shop

Ke vzniku hračkářství Dráčik došlo v roce 1991, a to na Slovensku. Postupem času si získávalo velkou oblibu nejen u dětí, ale i jejich rodičů, což vedlo k otevírání dalších prodejen a expanzi Dráčiku do České republiky. V současné době je maloobchodní síť Dráčik největším prodejcem hraček na území Česka a Slovenska - celkem provozuje více než sto padesát poboček.

Na našem území má Dráčik otevřených přes sedmdesát prodejen, které jsou rozmístěné po celé České republice do center měst, jako je Trutnov, Opava, Ostrava, Chomutov, Mělník a Kořenov a nákupních středisek. Pokud se Dráčik nenachází ve vašem městě, využijte k nákupu webové stránky dracik.cz, na kterých je pro vás připravená stejná nabídka jako v prodejnách.

Dráčik - ráj pro malé i velké děti

Assortment

Všechny děti milují hračky nehledě na to, kolik jim je let. V každém věku si hrají s něčím jiným, a právě proto je nabídka obchodu Dráčik tak rozmanitá. Nechybí tu výrobky od oblíbených značek, jako je Barbie, Cars, Disney, Lego nebo Play-Doh.

Dráčik má pro své věrné zákazníky připravenou pohádkovou kartu, která přináší další slevy na nákup a možnost účastnit se různých aktivit. Peníze za nákup ušetříte také v případě, že bude hodnota vaší objednávky vyšší než 799 Kč, pak totiž získáte dopravu zdarma. Možností, jak za nové hračky ušetřit, tak máte víc než jen Dráčik leták tento týden s názvem Dráčik leták - Pokémon speciál.

Podívejte se na Kimbino, ať máte přehled o slevách obchodu Dráčik

Kimbino App

Sledování akcí, které pro vás připravily vaše oblíbené prodejny, je velmi jednoduché. Stačí vám k tomu pouze to, abyste si otevřeli Kimbino.cz, kde na vás čeká Dráčik leták příští týden, ale i letáky z dalších obchodů. Jejich pohodlné prohlížení umožňuje také aplikace Kimbino, kterou si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu. Používáním online letáků přispějete k ochraně naší planety, protože kvůli výrobě papíru se neustále kácí stromy a spotřebovává velké množství vody.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Kufřík
Penál
Kalendář
Karty
Stan

Další letáky z kategorie

REKLAMA