Málokdo nezná obchod Dráčik. Tento obchod patří mezi lídry na českém trhu. V obchodě Dráčik najdete vše, co potřebuje, a k tomu i za skvělé ceny! Dráčik pro vás pravidelně chystá nové akce. Jejich aktuální podobu platnou od 10.09.2019 najdete tady. Výhodnými cenami vás možná překvapí také obchody ABC toys, Alexandria, Aliexpress, Auto Kelly, Barevný ráj, bux.cz, Dedra, Grandoptical, HM Studio, Huncalife.

Pokud nevíte, kam to máte do obchodu Dráčik nejblíž, tak vězte, že nákup vám umožní třeba Beroun, Brno, Břeclav, Cheb, Chomutov, Chrudim. Nepodařilo se najít na našich webovkách, co jste hledali? Můžete přejít na oficiální stránky obchodu www.dracik.cz.

Papírovým letákům odzvonilo. Nastala éra ekologičtějších a pohodlnějších online letáků s aktuální nabídkou obchodu Dráčik. Víte, že právě chráníte životní prostředí? Čím? Tím, že neprohlížíte papírový leták obchodu Dráčik, ale leták elektronický!

Jak začít konečně šetřit? Přece díky levnějším nákupům! Všichni potřebují ušetřit čas a peníze. Peníze můžete šetřit díky výhodným nabídkám obchodu Dráčik, čas ušetříte přihlášením se k odběru novinek anebo stažením naší aplikace Kimbino. Udělat si přehled o akcích obchodu Dráčik vám pak zabere jen několik vteřin.

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Dráčik. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2019 v novém letáku obchodu Dráčik! Nejnovější leták s názvem Akční leták je platný od 10.09.2019 - 30.11.2019. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Dráčik. V kategorii Ostatní naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.