Asi v Česku nenajdeme nikoho, kdo by neznal obchod Flop. Vždyť díky své oblíbenosti u zákazníků patří k lídrům českého trhu. V obchodě Flop se nestane, že byste tu nesehnali cokoliv z toho, co zrovna potřebujete. A ještě i ušetříte. Zákazníci si už zvykli, že Flop pravidelně nabízí nové akce. Proto i oni pravidelně klikají tady, aby zjistili, jaká akce běží zrovna dnes, tedy od 17.02.2020. Prohlédněte si také nabídku obchodů Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market! Patří mezi významné konkurenty obchodu Flop.

Máte vyhlídnuté zboží, ale na našich stránkách jste informaci o jeho nabídce vůbec nenašli? Tak přejděte na oficiální webovky obchodu www.flop-potraviny.cz.

Tištěné letáky? Plná schránka? Krabice přetékající starými letáky? Takhle už žít nemusíte! Začněte používat elektronické online letáky obchodu Flop, a nic z toho už vás nebude nijak omezovat. Hledat aktuální nabídku obchodu Flop online je mnohem šetrnější k našim lesům, než kdybyste právě nahlíželi do letáku papírového. Těší nás, že elektronické verzi dáváte přednost.

Jak začít konečně šetřit? Přece díky levnějším nákupům!