Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Flop leták
3/5

Flop leták (25.09.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Flop leták

Leták Flop přináší výhodnou nabídku potravinového i drogistického zboží

3/5
Actual brochure

Chcete při nákupu potravin a potřeb pro domácnost ušetřit a ještě si procvičit své vědomosti? Prohlédněte si Flop leták, ve kterém naleznete akční nabídku napříč celým obchodem. Nakoupíte tak díky němu klasické potraviny, ale i čerstvé pečivo za skvělé ceny. Kromě toho je pro vás na poslední stránce připravená křížovka. Akční leták Flop tak spojuje příjemné s užitečným.

Aktuální leták Flop vychází několikrát do měsíce, a to vždy v pondělí. Aby byla nabídka akčních produktů pestřejší, vydává letáky ve dvou variantách – jedna platí celý týden a druhá dokonce čtrnáct dní. Akční leták Flop je platný od 25.09.2023 a najdete ho tady.

Flop - česká prodejna potravin spolupracující s regionálními výrobci

Shop

Flop je síť českých potravinářských prodejen, která působí na našem území od roku 1997. O její vznik se zasloužila společnost FLOSMAN a.s. Po celou dobu svého působení se zaměřuje na prodej kvalitních a čerstvých českých výrobků, který podporují sloganem - „Flop je Vaše jistota!“.

Sortiment nabízeného zboží se neustále zvětšuje, aby v něm každý našel přesně to, co hledá. Prodejny Flop jsou rozmístěné prakticky po celé České republice - nacházejí se v jižních, západních a středních Čechách, na Vysočině a na jižní Moravě. Většinou je najdete v centrech měst a obcích, jako jsou například České Budějovice, Jihlava, Tábor, Třebíč a Havlíčkův Brod.

Informace o tom, ve kterých městech jsou prodejny otevřené, zjistíte jednoduše na webových stránkách flop-potraviny.cz, kde mimo jiné naleznete také akční Flop leták nebo soutěže a akce, do kterých se můžete zapojit.

Flop leták taky odměňuje své pravidelné zákazníky

Assortment

Flop leták tento týden s názvem Flop leták vám umožní, abyste při nákupu ušetřili. To však není jediná výhoda, kterou nakupování ve Flop nabízí. Pro pravidelné zákazníky má totiž prodejna připravenou celou řadu výhod. Můžete využít dárkové poukazy, zapojit se do věrnostního programu, dobít si kredit mobilního telefonu, platit stravenkami nebo využít službu CASHBACK. Informace o těchto výhodách samozřejmě naleznete na webových stránkách Flop.

Využijte Kimbino a mějte neustálý přehled o akcích

Kimbino App

Čekáte s nákupem do doby, než vám přijde do schránky Flop leták příští týden, abyste věděli, jaké potraviny, prostředky pro úklid nebo drogistické potřeby jsou momentálně ve slevě? Co takhle nečekat na papírový leták, ale raději se podívat na Kimbino.cz? Nejen, že si tak budete moci kdykoliv zjistit, jaké akce máte momentálně k dispozici, ale navíc se vám doma nebudou hromadit staré papírové letáky. Když si kromě toho také stáhnete do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, budete mít přístup k akčnímu letáku Flop, kdykoliv si vzpomenete.

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Těstoviny
Okurky
Toaletní papír
Arašídy
Zakysaná smetana
Tlačenka
Slanina
Sušená rajčata
Kešu
Plech
Listové těsto
Termix
Klobása
Losos
Bujón
Sprite
Actimel
Lindt
Plnotučné mléko
Sekt

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Flop leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.