Kdo by neznal obchod Top drogerie! Vždyť už si díky své skvělé nabídce a zajímavým akcím vydobyl pozici velkého hráče na českém trhu! V obchodě Top drogerie najdete vše, co potřebuje, a k tomu i za skvělé ceny! Top drogerie přichází pravidelně s novými akcemi. Aktuální nabídku platnou od 21.11.2019 můžete najít tady. V jiných obchodech možná najdete to samé za lepší ceny. Zkuste začít třeba tady: Ageo, Alphega lékárna, Avon, Benu, dm drogerie, Dr. Max, Drogerie Martina, FAnn parfumerie, Kouzlo drogerie, Mary Kay.

Nepodařilo se najít na našich webovkách, co jste hledali? Můžete přejít na oficiální stránky obchodu www.topdrogerie.cz.

Zapomeňte na tištěné papírové letáky a plné schránky. Využíváním online letáků máte vždy k dispozici aktuální nabídku obchodu Top drogerie, kdekoliv jste. Online letáky, tedy nabídka aktuálních akcí obchodu Top drogerie online, to není jen módní výkřik, to je i výrazný krok směrem k ochraně životního prostředí a našich lesů. Děkujeme, že jste se k nám a k ochraně životního prostředí přidali.

Ještě nikdy nebylo tak snadné začít šetřit díky výhodnějším nákupům.

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Top drogerie. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2019 v novém letáku obchodu Top drogerie! Nejnovější leták s názvem Top drogerie - leták je platný od 21.11.2019 - 30.11.2019. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Top drogerie. V kategorii Zdraví a kosmetika naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.