Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Top drogerie leták
3/5

Top drogerie leták (21.09.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

TOP drogerie

TOP drogerie leták umožňuje výhodný nákup známého drogistického zboží

3/5
Actual brochure

Dáváte při nákupu drogistických potřeb přednost osvědčeným značkám, jako je Astrid, Gillete, Linteo, Persil nebo Rexona? Pak vás jistě potěší, že nejen tyto, ale i další známé výrobky nabízí TOP drogerie. Čeká tu na vás bohatá nabídka pleťové, tělové a vlasové kosmetiky nebo prostředků pro úklid a praní. Nakupování v této drogerii má ještě jednu výhodu - pokud si před nákupem nejprve prohlédnete leták TOP drogerie, za vaše oblíbené značky výrazně ušetříte, takže z nich budete mít o to větší radost.

Akční leták TOP drogerie vychází jednou za čtrnáct dní ve čtvrtek s tím, že jeho platnost není celé dva týdny, ale pouze deset dní. V každém letáku TOP drogerie se můžete těšit na zajímavé slevy, které šplhají až k 50 %. Aktuální leták TOP drogerie je v platnosti od 21.09.2023 a můžete si ho prohlédnout tady.

TOP drogerie - nástupce Teta drogerie

Shop

Zajímá vás, kde se u nás vzala TOP drogerie? Za jejím vznikem stojí Teta drogerie - některé její pobočky se totiž přeměnily v TOP drogerii. Tato změna s sebou přinesla pouze vizuální proměnu, ale stále v nich na vás čeká vaše oblíbené zboží a samozřejmě i nízké ceny.

TOP drogerie na našem území provozuje přes dvě stě padesát prodejen, které jsou rozmístěny napříč celou republikou. Nechybí tak ani v menších městech, jako je Čáslav, Blatná, Vyšší Brod. Na webových stránkách topdrogerie.cz je připravený seznam všech poboček, a to včetně jejich přesné adresy a otevírací doby. Také si na nich můžete prohlédnout akční leták TOP drogerie, abyste věděli, jaké zlevněné výrobky máte v prodejně hledat.

TOP drogerie - každý může za nákup kosmetiky ušetřit

Assortment

Pokud nakupujete rádi ve slevě, prolistujte si TOP drogerie leták tento týden s názvem Top drogerie leták, který vás s nimi seznámí. Pro věrné zákazníky TOP drogerie je zde ještě jedna možnost, jak za nákup ušetřit, a tou je TOP klub, který přináší slevy až 50 % a prodlouženou platnost nízkých klubových cen. Do TOP klubu se může zapojit každý člověk starší 15-ti let, stačí k tomu pouze vyplnit přihlášku na pokladně TOP drogerie.

V prodejnách TOP drogerie jsou pro vás připravené také různé doplňkové služby, jako jsou dárkové poukazy v hodnotě tři sta korun a na vybraných pobočkách si můžete také dobít kredit vašeho mobilního telefonu nebo využít cashback, což je výběr peněz z vaší platební karty.

Online letáky z vašich oblíbených obchodů na vás čekají na Kimbinu

Kimbino App

Neztrácejte čas prohlížením papírových letáků a radši si otevřete Kimbino.cz, kde nechybí leták TOP drogerie ani akční letáky ostatních obchodů, ve kterých rádi nakupujete. Nebudete se tak už muset spoléhat na pošťačku, jestli vám přinese papírový leták do schránky. Akce obchodů si budete moci zjistit, kdykoliv budete potřebovat. Ještě pohodlnější prohlížení letáku TOP drogerie vám umožní aplikace Kimbino, kterou si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu. Online letáky jsou praktické a zároveň ekologické, což je jejich největší výhoda. Ke své výrobě totiž nevyužívají žádné přírodní zdroje.

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Krém
Wc
Šampon
Maska
Tělové mléko
Mýdlo
Sprchový gel
Zubní pasta
Toaletní papír
Wc čistič
Pleny
Vlhčené ubrousky
Žlučové mýdlo
Vložky
Kuchyňské utěrky
Dávkovač
Blok
Čistič odpadů
Perwoll
Granule

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Top drogerie leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.