Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Auto Kelly katalog online 2024

REKLAMA
Auto Kelly

Auto Kelly

Auto Kelly leták obsahuje širokou nabídku potřeb pro auto

5/5
Actual brochure

Patříte mezi vášnivé motoristy, kteří svůj vůz neustále zdokonalují, nebo se vám v něm něco porouchalo a potřebujete sehnat náhradní díl? Podívejte se do nabídky obchodu Auto Kelly, ve kterém si zaručeně vyberete. Disponuje pestrým sortimentem, který zahrnuje náhradní díly a doplňky pro osobní automobily, motocykly, čtyřkolky či karavany a vyberete si tu také nezbytné nářadí do vaší dílny. Nepropásněte leták Auto Kelly, který přináší výrobky za akční ceny.

Nový akční leták Auto Kelly je připravený každý měsíc a vychází první nebo druhé úterý v měsíci. Přináší jednak zlevněné zboží, ale také vás seznámí s novinkami, které na vás v tomto obchodě čekají. Nepropásněte aktuální leták Auto Kelly, který platí od 02.07.2024, a prohlédněte si ho tady.

Auto Kelly - největší dodavatel autopotřeb na našem trhu

Shop

Auto Kelly spadá pod společnost LKQ CZ a.s., která působí na našem území od roku 1994. Za dobu své existence se dostala na přední příčku dodavatelů náhradních dílů a příslušenství pro auto-moto v České republice. LKQ CZ a.s. je členem LKQ Corporation, což je největší dodavatel náhradních dílů a autopříslušenství v Evropě a Severní Americe.

Auto Kelly disponuje širokou sítí prodejen, které jsou rozmístěné po celé České republice do měst, jako je Praha, Plzeň, České Budějovice, Brno, Písek a Děčín. Navštívit je můžete od pondělí do pátku, některé dokonce i o víkendu. Otevírací dobu prodejny, která se nachází ve vašem městě, si můžete ověřit na webových stránkách autokelly.cz, kde je pro vás k dispozici také e-shop. Pokud se vám tedy pro autodoplňky nechce jet na pobočku, můžete si je vybrat z pohodlí vašeho domova.

Auto Kelly - zboží pro maloobchodní zákazníky i autoservisy

Assortment

V obchodě Auto Kelly si může nakoupit úplně každý. Nezáleží na tom, jestli potřebujete autodíl pro vaše auto nebo chcete vybavit sklad vašeho autoservisu. Pro každého je nakupování v Auto Kelly výhodné, jelikož se může zapojit do věrnostního programu, díky kterému získá slevu 20 % na vybrané výrobky, online servisní knížku, připomínání důležitých termínů ohledně vozidla nebo možnost účastnit se online aukcí.

Nabídka Auto Kelly obsahuje autodíly od více než pěti set výrobců a má skladem přes jedenáct milionů kusů, což jsou další důvody, proč si pro nákup vybrat právě tento obchod. Pokud byste přeci jen ještě nebyli úplně rozhodnutí, podívejte se na Auto Kelly leták tento týden s názvem Auto Kelly leták, který vás zaručeně přesvědčí.

Auto Kelly leták příští týden nikdy nechybí na Kimbinu

Kimbino App

Chodí vám domů leták Auto Kelly? Pokud ne, není divu, že jste o akcích tohoto obchodu ještě neslyšeli. Na papírové letáky už ale naštěstí nemusíte spoléhat. Podívejte se na Kimbino.cz nebo si do vašeho mobilního telefonu stáhněte aplikaci Kimbino a mějte leták Auto Kelly stále po ruce. Prohlížení akčních nabídek online je jednoduché a hlavně ekologické. Doma se vám konečně přestanou hromadit papíry s neplatnými slevami a také uděláte prospěšnou věc pro přírodu, jelikož nebude podporovat kácení stromů, bez kterého se výroba papíru bohužel neobejde.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Olej
Telefon
Tablet
Kabel
Konektor
Adaptér
USB
Klimatizace
Váha
Gril
Ventilátor
Stůl
Židle
Baterie
Šampon
Vesta
Kufr
Rukavice
Svítilna
Hadice

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Další řetězce z kategorie Auto-moto