Obchod TAKKO můžeme směle zařadit k těm nejznámějším mezi českými zákazníky. Stal se totiž v České republice jedním z lídrů trhu. V obchodě TAKKO se nestane, že byste tu nesehnali cokoliv z toho, co zrovna potřebujete. A ještě i ušetříte. TAKKO pravidelně nabízí něco nového a také spoustu zboží v akci. Co tu koupíte za výhodnou cenu už od 14.11.2019? Podívejte se tady! V jiných obchodech možná najdete to samé za lepší ceny. Zkuste začít třeba tady: Astratex, Baťa, Bonprix, CCC, Cellbes, Envy, H&M, Halens, Humanic, Kik.

Také Benešov, Beroun, Boskovice, Brno, Bruntál, Břeclav mají své pobočky obchodu TAKKO. Oficiální stránky jsou od toho, aby informovaly o celém obchodě. Takže pokud jste na našich stránkách nenašli, co jste hledali, můžete přejít právě na oficiální web obchodu www.takko.com.

Zapomeňte na tištěné papírové letáky a plné schránky. Využíváním online letáků máte vždy k dispozici aktuální nabídku obchodu TAKKO, kdekoliv jste. Děkujeme, že jste s námi na stejné vlně ochrany životního prostředí a hlavně lesů. Tím, že leták obchodu TAKKO prohlížíte v elektronické podobě, se ušetří spousta papíru.

Nevěříte, že šetřit nakupováním je snadné? Pojďte se o tom přesvědčit. Když se přihlásíte k odběru novinek anebo si stáhnete naši aplikaci Kimbino, nepromeškáte už žádnou akci obchodu TAKKO, protože o nabídkách obchodu TAKKO budete mít vždy snadný a rychlý přehled.

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu TAKKO. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2019 v novém letáku obchodu TAKKO! Nejnovější leták s názvem TAKKO - leták je platný od 14.11.2019 - 20.11.2019. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě TAKKO. V kategorii Oděv a obuv naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.