Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Takko leták (16.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Takko

Takko leták

Takko leták uspokojí každého člena rodiny!

3.5/5
Actual brochure

Chcete nosit stylové oblečení, které přesně ladí s nejnovějšími módnímu trendy? Nemusíte kvůli tomu v obchodě nechat celou výplatu, Takko Fashion leták vám totiž přichází na pomoc! V každém letáku Takko najdete módní oblečení pro dámy i pro pány, stylovou dětskou módu i oblečení v nadměrných velikostech, takže oblečete opravdu celou rodinu. Vše je samozřejmě za velmi příznivé ceny, díky čemuž vás nový šatník nebude stát majlant.

Každý týden byste však na Takko leták čekali marně. Řetězec totiž nový leták většinou vydává, jen když přichází s novou kolekcí, což obvykle bývá jednou do měsíce. Upozorňuje tak na ty nejnovější kousky, které už na vás čekají v regálech přímo na prodejnách. Jste zvědaví, co si pro vás připravil nový leták Takko, který je platný od 16.06.2024? Tak si ho prohlédněte tady.

 

Kvalitní móda z Německa, to je Takko

Shop

Historie řetězce Takko se začala psát roku 1982 v Německu, tehdy se však prodejny ještě jmenovaly Modea. Společnost mezi zákazníky sklízela velký úspěch, a tak neuběhlo ani dvacet let od jejího založení a začala se šířit do Rakouska a později i Nizozemska, Slovinska a samozřejmě i k nám do České republiky. V současnosti Takko působí také v Maďarsku, na Slovensku, v Rumunsku, Švýcarsku a Polsku a dohromady provozuje skoro 2000 poboček.

Jen české prodejny Takko se nacházejí na 111 různých místech, a to například ve městech, jako je Praha, Hradec Králové, Ostrava, Plzeň, Brno a České Budějovice. Většinu z nich můžete navštívit každý den mezi 9:00 a 20:00, existuje však i několik výjimek, proto se vyplatí si konkrétní otevírací dobu najít na stránkách takko.com. Pokud byste v Takku náhodou nenašli, co potřebujete, zkuste se podívat i na letáky jiných obchodů v kategorii Oděv, obuv a sport - mezi ty nejoblíbenější patří například Altisport, Marks & Spencer, Nordblanc, Petrklíč, Rock Point, Decathlon, Bezvasport, Humanic, Zara a Cellbes.

 

Akční leták Takko - Takko vlastní značky za super ceny

Assortment

Jak při prohlížení Takko letáku, tak i při návštěvě každé prodejny si určitě všimnete, že na vás v Takku čeká široká nabídka módy. Nenajdete tu totiž pouze trička, kalhoty, sukně a svetry, ale také kabáty, spodní prádlo a nejrůznější doplňky a bižuterii. Nízkých cen je dosaženo především privátními značkami, z nichž nejznámější jsou Colours of the World, Flame, Denim 1982 nebo Jeans Pascale. Rozhodně tedy neváhejte a podívejte se, co má pro vás Takko leták připraveno právě teď - aktuálně nese název Takko leták.

 

Kimbino - letáky z Takko u nás najdete jako první!

Kimbino App

Nečekejte, až vám nejnovější Takko leták dorazí do schránky, raději využijte Kimbino.cz! Nejenže si touto cestou budete moci svůj leták prohlédnout mnohem dříve, ale také se vyhnete hromadění a následnému vynášení starých papírových letáků. Díky tomu ušetříte čas i energii a navíc snížíte svou produkci odpadu, a tak uděláte něco pozitivního jak pro sebe, tak i pro naši planetu. S pomocí webových stránek a mobilní aplikace Kimbino si letáky můžete navíc vzájemně porovnat, a tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA