Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Tamda Foods leták (24.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Tamda Foods

Tamda Foods leták

Tamda Foods leták přináší asijské i klasické potraviny za skvělé ceny

3/5
Actual brochure

Máte rádi asijské speciality nebo chcete nakoupit klasické potraviny, drogerii a potřeby pro úklid za výhodné ceny? Podívejte se na leták Tamda Foods, který je plný produktů se zajímavou akční cenovkou. Prodejny Tamda Foods jsou otevřené pro velkoobchodní zákazníky, ale mohou zde nakoupit i lidé, kteří nepodnikají a chtějí nakoupit levné zboží pro svoji domácnost.

Akční leták Tamda Foods vystavuje každý týden ve středu a platí do následujícího úterý. Akční nabídky se tedy rychle mění, díky čemuž máte možnost nakoupit každý týden jiné zlevněné potraviny. Aktuální leták Tamda Foods je platný od 24.07.2024 a můžete si ho prohlédnout tady.

Tamda Foods přináší velkoobchodní i maloobchodní nabídku asijských specialit

Shop

Tamda Foods je síť vietnamských prodejen, které vznikly v České republice v roce 2008. O tři roky později došlo k otevření centrálního velkoobchodního skladu v obchodním a kulturním centru Sapa - Praha. Asijská společnost si postupně získávala další zákazníky, což vedlo k otevření dalších poboček. V současné době je otevřené jedno obchodní centrum a tři hypermarkety, které naleznete v Brně, Praze a Ústí nad Labem.

Pokud chcete zjistit, kde se hypermarket Tamda Foods nachází a v jakém čase má otevřeno, můžete se podívat na webové stránky tamda.eu. Je tam pro vás také připravený leták Tamda Foods a dokonce i e-shop, prostřednictvím kterého si můžete jednoduše nakoupit a ušetřit si tak cestu do kamenné prodejny.

Patříte mezi velkoobchodní zákazníky? Pořiďte si zákaznickou kartu Tamda Foods

Assortment

Chcete při nákupu potravin a drogerie ještě více ušetřit? Vyplňte žádost a zařiďte si Tamda kartu. Je to velmi jednoduché a navíc zdarma - stačí vám k tomu kopie živnostenského listu a doklad totožnosti. Díky této kartě získáte zboží za nižší ceny. Nakupovat v prodejnách Tamda Foods však můžete i bez ní. Není to tedy podmínka obchodu, jen jeho výhoda pro velkoobchodníky.

Sortiment prodejen Tamda Foods čítá více než čtyřicet tisíc produktů. O rozmanitosti nabídky vás přesvědčí Tamda Foods leták tento týden s názvem Tamda Foods leták, který každý týden zahrnuje jiné slevy.

Chcete se o akčním letáku Tamda Foods dozvědět včas? Využijte Kimbino

Kimbino App

Pokud chcete nakupovat asijské produkty se slevou, není nic jednoduššího, než se podívat na Kimbino.cz. Neustále pro vás máme připravený Tamda Foods leták příští týden, takže o žádnou akční nabídku nikdy nepřijdete. Jestliže chcete mít ještě větší jistotu, že vám žádná sleva neunikne, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, díky které si každý akční leták Tamda Foods pohodlně prohlédnete odkudkoliv. Kromě toho se vám také doma přestanou hromadit papírové letáky - ty už totiž díky Kimbinu nebudete potřebovat.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Jogurt
Vejce
Olej
Káva
Čokoláda
Víno
Rýže
Čaj
Těstoviny
Ananas
Bonbóny
Gin
Cookies
Okurky
Vločky
Vodka
Salát
Prosecco
Švestky
Fanta

Další letáky z kategorie

REKLAMA