Dr. Max leták
3/5

Dr. Max Boskovice - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Dr. Max Boskovice

3/5
Actual brochure

Najde se jen málo lidí, kteří by neznali obchod Dr. Max. Patří totiž k lídrům českého trhu. Díky pestré nabídce obchodu Dr. Max a jeho skvělým cenám tu můžete pořídit snad vše, co právě potřebujete. Dr. Max pravidelně nabízí něco nového a také spoustu zboží v akci. Co tu koupíte za výhodnou cenu už od 25.11.2022? Podívejte se tady! Pro srovnání se zkuste podívat i na nabídky obchodů Alphega lékárna, Avon, Benu, dm drogerie, Drogeo, FAnn parfumerie, Mary Kay, Moje lékárna, Oriflame, Pharmapoint.

Také Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec mají své pobočky obchodu Dr. Max. Nenašli jste na našich stránkách, co jste hledali? Zkuste oficiální webové stránky obchodu drmax.cz.

Jedete nakupovat? Rozhodně s sebou nemusíte tahat objemný leták! Online verze aktuální nabídky obchodu Dr. Max je mnohem pohodlnější. Online letáky, tedy nabídka aktuálních akcí obchodu Dr. Max online, to není jen módní výkřik, to je i výrazný krok směrem k ochraně životního prostředí a našich lesů. Děkujeme, že jste se k nám a k ochraně životního prostředí přidali.

Chcete si uchovat stálý přehled nad nabídkami obchodu Dr. Max? Jděte na to chytře: Přihlaste se k odběru novinek anebo si stáhněte naši aplikaci Kimbino. Díky tomu nepromeškáte opravdu už žádnou akci v obchodě Dr. Max.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Dr. Max ve městě Boskovice

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Dr. Max leták
Dr. Max leták