Kimbino
Kimbino
Kik leták
4/5

KIK Břeclav leták 19.11.2023 na příští týden - BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Letáky z okolí

Pobočky Kik ve městě Břeclav a okolí

Zdroj: here.com

Pobočky z kategorie ve městě Břeclav a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

Kik

4/5
Actual brochure
Ve městě Břeclav si pro vás připravil obchod Kik nové akce i tento týden.
Za skvělé ceny si můžete v obchodě Kik koupit vše, co potřebujete, a díky jeho širokému sortimentu určitě neodejdete s prázdnou.

Nový Kik leták u nás nájdete už dnes tady a akce platí od 19.11.2023.
Jak jistě víte, obchod Kik se nachází ve městě Břeclav, avšak kromě něj ho najdete i ve městě Praha, Ostrava, Plzeň, Brno, Liberec a Pardubice.

V případě, že obchod Kik není ve vašem okolí, prohlédněte si další letáky z kategorie Oděv, obuv a sport . Do stejné kategorie spadají například obchody Envy, Marks & Spencer, Nordblanc, Petrklíč, Rock Point, Decathlon, Bezvasport, Humanic, Zara a Klingel.
Pokud máte vyhlédnuté zboží v obchodě Kik, ale v aktuálním letáku jste ho nenašli, přejděte na oficiální webovou stránku obchodu kik.cz a možná právě tady najdete více informací.

Kik Břeclav - Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Kik Břeclav. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Kik Břeclav! Nejnovější leták s názvem Kik leták je platný od 19.11.2023 - 04.12.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Kik. V kategorii Oděv, obuv a sport naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Kik leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.