BAUMAX leták
3.5/5

BAUMAX Brno - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

BAUMAX Brno

3.5/5
Actual brochure

Snad všichni čeští zákazníci znají obchod BAUMAX. Díky dobré nabídce má totiž na českém trhu jednu z nejsilnějších pozic. V obchodě BAUMAX najdete vše, co potřebuje, a k tomu i za skvělé ceny! Nová akce? Tu pro své zákazníky připravuje BAUMAX pravidelně. Aktualizovanou nabídku, platnou od 01.12.2022 najdete tady. Pro srovnání se zkuste podívat i na nabídky obchodů 4home.cz, Action, Casarredo, Decodoma, Domestav, Dům barev, Eva supermarket, Hecht, HORNBACH, Kika.

Když chcete nakoupit v obchodě BAUMAX, můžete zajet například do těchto měst: Praha, Karlovy Vary, Ostrava, Tábor, Zlín . Máte vyhlídnuté zboží, ale na našich stránkách jste informaci o jeho nabídce vůbec nenašli? Tak přejděte na oficiální webovky obchodu baumax.cz.

Na papírové letáky rozhodně můžete zapomenout, vůbec se jimi už nemusíte nechat obtěžovat. Teď už můžete pohodlně sledovat aktuální nabídku obchodu BAUMAX online. Papírové letáky jsou jednak nepohodlné, jednak zatěžují životní prostředí. Proto oceňujeme, že si novinky nabízené obchodem BAUMAX hledáte online.

Všichni potřebují ušetřit čas a peníze. Peníze můžete šetřit díky výhodným nabídkám obchodu BAUMAX, čas ušetříte přihlášením se k odběru novinek anebo stažením naší aplikace Kimbino. Udělat si přehled o akcích obchodu BAUMAX vám pak zabere jen několik vteřin.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky BAUMAX ve městě Brno

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
BAUMAX leták
BAUMAX leták