Kimbino
Pardubice
Kimbino
Pardubice
REKLAMA
Pepco leták
4/5

Pepco Pardubice leták - aktuální akční letáky

Pobočky Pepco ve městě Pardubice a okolí

Zdroj: here.com

Pobočky z kategorie ve městě Pardubice a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

Pepco Pardubice

Prodejny Pepco Pardubice se mohou pyšnit širokým sortimentem a výhodnými cenami. Díky tomu patří mezi velmi oblíbené a vyhledávané obchody. Pořídit zde totiž můžete dekorace do domácnosti, dárky pro své blízké nebo oblečení pro celou rodinu. 

Ty nejvýhodnější akční ceny přináší pravidelně akční leták Pepco Pardubice, jehož současná verze je platná od 30.05.2024a k prolistování je dostupná v elektronické podobě tady. Doporučit můžeme také mobilní aplikaci Kimbino, díky které budete mít výhodné nabídky vždy po ruce.

V Pardubicích naleznete prodejny na 6 místech. Obchody můžete navštívit v obchodních centrech na S. K. Neumanna, Bělehradské, Palackého třídě i na Poděbradské. Navštívit je můžete během otevírací doby těchto center, která se pohybuje od 8:00 do 20:00. Mimo Pardubic najdete další prodejny například ve městech jako Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Ostrava a Liberec.

Pepco Pardubice přináší potěšení všem

V Pepcu Pardubice naleznete zboží opravdu pro každého. Jak na prodejně, tak i na internetových stránkách pepco.cz je přehledně rozděleno do kategorií sezónní zboží, domácnost, dospělí, dítě a nabídka pro zvířata.

Díky tomu na prodejnách naleznete vždy zboží odrážející aktuální sezónu, a to jak v oddělení s dekoracemi, tak i u oblečení. Pro ty nejmenší navíc seženete oblečení z organické bavlny, zatímco kojence jistě potěší interaktivní hračky. Těm větším pak zaručeně udělá radost široká nabídka hraček a her, které rozvíjejí jejich znalosti a dovednosti.

Dospělí jistě ocení širokou nabídku oblečení, která zahrnuje spodní prádlo, trička, halenky, kalhoty, kraťasy, sukně, bundy i letní a zimní doplňky. Kromě toho můžete také vybavit svou domácnost díky praktickým a také hezky vypadajícím doplňkům a dekoracím.

Potěšit můžete i své čtyřnohé mazlíčky. Nabídka Pepca totiž zahrnuje zvířecí deky, hračky pro psy a kočky, misky na jídlo a pití a také praktické pomůcky jako vodítka a sáčky na exkrementy.

Pokud ale nenarazíte na to, co jste hledali, nezoufejte. Můžete navštívit obchody, jako je například Altisport, Marks & Spencer, Nordblanc, Petrklíč, Rock Point, Decathlon, Bezvasport, Humanic, Zara a Cellbes, které se taktéž nacházejí v Pardubicích a nabízí podobné zboží.

REKLAMA
REKLAMA