Kimbino
Plzeň x
Kimbino
Plzeň x
REKLAMA
Pepco leták
4/5

Pepco Plzeň leták - aktuální akční letáky

Pobočky Pepco ve městě Plzeň a okolí

Zdroj: here.com

Pobočky z kategorie ve městě Plzeň a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

Pepco Plzeň

V Plzni se dohromady nachází 9 prodejen Pepco, a to v obchodním centru Plzeň na Rokycanské ulici, naproti OC Olympia a pak také na  náměstí Generála Píky a Gerské, Lochotínské, Skupově a Sukově ulici. Otevírací doba záleží na umístění prodejen, většinou se však na plzeňských pobočkách pohybuje zhruba od 9:00 do 20:00.

Aby byl váš nákup na všech prodejnách výhodný, doporučujeme si prohlédnout aktuální akční leták Pepco Plzeň, který platí od 11.04.2024. Pokud nemáte jeho papírovou podobu, nezoufejte. Leták si můžete prohlédnout tady. Jestliže si rádi nosíte informace s sebou, pak si můžete stáhnout internetovou aplikaci Kimbino, kde leták Pepco Plzeň také spolehlivě najdete. Další prodejny Pepca naleznete rovněž v Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Ostrava a Liberec.

Pepco Plzeň Vám pomúže vybavit svůj byt levně a vkusně

Kdo již navštívil některou z poboček Pepco Plzeň, jistě nestačil žasnout nad jeho širokou nabídkou zboží. V oddělení s dekoracemi naleznete různobarevné svíčky, sošky, ozdobné fotografické rámečky, lampičky i prostírání. Pokud jste spíše vyznavači praktických věcí, i zde můžete vybírat z krásných talířů, hrnků, misek, skleniček a ozdobných dóz, které vám budou jak k užitku, tak pro potěchu oka. S Pepcem Plzeň vybavíte také svou ložnici i kuchyň, a to textilem i praktickými pomůckami

Možností pro vaši domácnost najdete jistě nespočet. Jenže jak si vybrat, aby to doma vypadalo opravdu vkusně? Pomoci vám může sekce Inspirace na internetových stránkách pepco.cz, kde naleznete dekorace a uspořádání doplňků z Pepca v různých domácnostech. Jak moc vyvážíte inspiraci z internetu a vaši vlastní představivost, už je pouze na vás.

Může se ale stát, že vzhledem k velké oblibě Pepco produktů zrovna na prodejně nenajdete to, pro co jste se vydali. Pokud nemáte čas zkoušet štěstí na jiné pobočce, pak doporučujeme navštívit obchody jako Altisport, Marks & Spencer, Nordblanc, Petrklíč, Rock Point, Decathlon, Bezvasport, Humanic, Zara a Cellbes, které mají podobnou nabídku a taktéž mají pobočky v Plzni.

REKLAMA
REKLAMA
Vyhledávání
Plzeň x
Kimbino
Pepco leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.