Kimbino
Kimbino
Datart leták
3.5/5

DATART Trutnov BLACK FRIDAY 2023 let├ík - Ak─Źn├ş let├ík

REKLAMA
REKLAMA

Let├íky z okol├ş

Pobo─Źky Datart ve m─Ťst─Ť Trutnov a okol├ş

Zdroj: here.com

Pobo─Źky z kategorie ve m─Ťst─Ť Trutnov a okol├ş

Zdroj: here.com

Dal┼í├ş let├íky z kategorie

Datart

3.5/5
Actual brochure
Prohl├ędn─Ťte si aktu├íln├ş akce v prodejn─Ť Datart ve m─Ťst─Ť Trutnov.
Za skv─Ťl├ę ceny si m┼»┼żete v obchod─Ť Datart koupit v┼íe, co pot┼Öebujete, a d├şky jeho ┼íirok├ęmu sortimentu ur─Źit─Ť neodejdete s pr├ízdnou.

Nov├Ż Datart let├ík u n├ís n├íjdete u┼ż dnes tady a akce plat├ş od 23.11.2023.
Pobo─Źky obchodu Datart najdete ve v├şce m─Ťstech a krom─Ť m─Ťsta Trutnov to je nap┼Ö├şklad Praha, Brno, Zl├şn, Plze┼ł, Olomouc a Ostrava.

V p┼Ö├şpad─Ť, ┼że obchod Datart nen├ş ve va┼íem okol├ş, prohl├ędn─Ťte si dal┼í├ş let├íky z kategorie Elektro. Do stejn├ę kategorie spadaj├ş nap┼Ö├şklad obchody Comfor, Electro World, Elektro O├íza, Expert elektro, OKAY Elektro, Proton, Elektro Sp├í─Źil, Mall.cz, Alza a Planeo Elektro.
Jestli┼że jste u n├ís nena┼íli pot┼Öebn├ę informace o obchod─Ť Datart, kter├ę jste hledali, pod├şvejte se na jeho ofici├íln├ş str├ínky datart.cz.

Datart Trutnov - Black Friday 2023

U┼ż dlouho zva┼żujete n├íkup nov├ę lednice, pra─Źky nebo my─Źky n├ídob├ş? Pr├ív─Ť nastala perfektn├ş doba na to, abyste se rozhoupali, jeliko┼ż do Datartu Trutnov p┼Öich├íz├ş Black Friday 2023! Objevte akce, kter├ę v├ím p┼Öin├í┼í├ş Datart Trutnov let├ík a dop┼Öejte si to, po ─Źem u┼ż dlouho tou┼ż├şte! Nejnov─Ťj┼í├ş nab├şdku ak─Źn├ş obchod vydal pod n├ízvem Datart nab├şdka s t├şm, ┼że j├ş m┼»┼żete vyu┼ż├şt u┼ż od 27.11.2023 - 30.11.2023! I kdy┼ż se v┼íak ceny zdaj├ş v├Żhodn├ę, v┼żdy se vyplat├ş porovn├ívat, a to s let├íky dal┼í├şch obchod┼» ze sekce Elektro, kter├ę v├ím pomohou naj├şt ty nejv├Żhodn─Ťj┼í├ş kousky. Ve┼íker├í elektronika nyn├ş v Black Friday slev├ích!

V akci najdete produkty popul├írn├şch zna─Źek jako Apple, Samsung, Xiaomi, Phillips ─Źi Bosch. Pamatujte tak├ę na to, ┼że Black Friday let├íky vyd├ívaj├ş i dal┼í├ş ┼Öet─Ťzce, a to v oblasti drogerie a kosmetiky, oble─Źen├ş, n├íbytku a dokonce i hra─Źek. V├íno─Źn├ş d├írky tak budete m├şt vybran├ę a zakoupen├ę v cuku letu a je┼ít─Ť p┼Öi tom u┼íet┼Ö├şte stovky, ne-li tis├şce korun. Kimbino je pro v├ís m├í v┼íechny p┼Öipraven├ę, tak┼że sta─Ź├ş jen otev┼Ö├şt a m┼»┼żete listovat!

REKLAMA
REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobo─Źky

Sd├şlej

Kimbino
Ostatn├ş nej─Źast─Ťji hledaj├ş
ml├ęko
máslo
s├Żr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Datart leták

Zaregistruj se a vyu┼żij v┼íechny v├Żhody.