Kimbino
Znojmo
Kimbino
Znojmo
REKLAMA
Kaufland leták
4.5/5

Kaufland Znojmo leták - aktuální akční letáky

Pobočky Kaufland ve městě Znojmo a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Znojmo a okolí

Další letáky z kategorie

Kaufland Znojmo

Město Znojmo se může pochlubit dvěma prodejnami Kaufland se skvělou otevírací dobou, a to od 7:00 do 22:00 jak přes týden, tak i o víkendu, takže k nákupu máte opravdu spoustu času.

Aby byl váš nákup co nejefektivnější, předem si zjistěte slevy a výhodné nabídky. Akční leták Kaufland Znojmo je platný od 22.05.2024 a prolistovat si jej můžete tady. Pokud byste jej měli rádi po ruce, nemusíte hledat papírovou variantu – místo toho si stáhněte mobilní aplikaci Kimbino a čerpejte další výhody a slevy Kauflandu Znojmo.

Kaufland Znojmo - kvalitní zboží díky kvalitním dodavatelům


Aby společnost Kaufland mohla svým zákazníkům nabízet jen to nejlepší zboží, musí mít dodavatele, na které se může spolehnout. Společnost se snaží spolupracovat především s místními chovateli a pěstiteli. Díky tomu si můžete vychutnat zeleninu, ovoce i maso v co nejčerstvější kvalitě. Stejně tak květiny koupené pro potěšení zaručují dlouhodobou výdrž a čerstvost.

Kvalitních dodavatelů má společnost Kaufland opravdu mnoho. Pochutnat si můžete na víně z Jižní Moravy, jablcích z Českého Brodu, bramborách ze Semic, českém česneku z farmy Dryák, mrkvi z Piletic, rajčatech z Jižní Moravy či pažitce z Polabí. Kvalitní maso pak Kauflandu Znojmo dodává například Maso Brejcha či Jičín. A pokud by vás zajímaly bližší informace a nabídky místních dodavatelů, můžete si je přečíst na kaufland.cz. Zde se můžete inspirovat také recepty, které zhotovíte právě z těchto surovin.

Kaufland Znojmo se může chlubit opravdu různorodým zbožím, jehož nákup je díky častým slevám vždy výhodnější. Pokud však nenajdete ve slevě právě ten produkt, který potřebujete, nezoufejte. Můžete zkusit své štěstí u podobných obchodů, které ve Znojmě taktéž fungují, sem patří například Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.

REKLAMA
REKLAMA

Zaregistruj se a využij všechny výhody.