Kimbino
Kimbino
REKLAMA
M.A.T. leták
3/5

M.A.T. leták (13.05.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
M.A.T.

M.A.T. leták

M.A.T. leták nabízí domácí a zahradnické potřeby všeho druhu

3/5
Actual brochure

M.A.T. je připravený vyhovět požadavkům každého domácího kutila i profesionálního malíře, zedníka či opraváře. Sortiment M.A.T. totiž obsahuje více než 20 000 produktů, ze kterých si vybere opravdu každý. Naleznete zde zahradnické vybavení, malířské barvy, domácí elektrospotřebiče, drogerii, potřeby pro úklid, železářství, nářadí a mnoho dalších produktů. Za nákup v M.A.T. ušetříte, když si nejprve prohlédnete leták M.A.T., díky kterému zjistíte, jaké zboží je momentálně v akci.

Na nový akční leták M.A.T. se můžete těšit několikrát do roka. Pokaždé obsahuje rozmanitou zlevněnou nabídku, aby vyhověl potřebám každého zákazníka. Sami se přesvědčte, že i vy si z akčních výrobků vyberete, a prohlédněte si aktuální leták M.A.T., který platí od 13.05.2024 a naleznete ho tady.

M.A.T. český velkoobchodní a maloobchodní prodejce různého zboží

Shop

Ryze česká společnost M.A.T. vznikla v roce 1993. Od té doby provozuje velkoobchod a maloobchod v oblasti železářství, stavby, zahradnických a domácích potřeb. Díky rozmanitosti sortimentu si získala oblibu u celé řady spokojených zákazníků.

Společnost M.A.T. je úspěšným prodejcem, což dokazuje nejen velikost skladových prostorů, ale také více než deset otevřených kamenných obchodů, které naleznete ve městech, jako je Praha, Nýrsko, Cheb, Sokolov nebo Mariánské Lázně. Každá pobočka má jinou otevírací dobu, proto se ještě před nákupem, podívejte na webové stránky matgroup.cz, abyste si zjistili, kdy si ve vybrané prodejně můžete nakoupit. Na oficiálních stránkách M.A.T. na vás také čeká leták M.A.T. a další zajímavé informace o tomto obchodě.

M.A.T. - to jsou také služby zákazníkům

Assortment

M.A.T. nenabízí pouze kvalitní sortiment, ale celou řadu doplňkových služeb. Můžete zde tak využít výměnu zboží, dárkové poukazy v hodnotě až 3 000 Kč nebo věrnostní program, díky kterému získáte lákavější ceny a dárky. Řemeslníci a živnostníci si mohou zboží objednat dokonce i telefonicky.

Nepropásněte momentální akce a podívejte se na M.A.T. leták tento týden s názvem M.A.T. leták, ať víte, jaké slevy si pro vás M.A.T. připravil. Naleznete v něm výrobky známých značek, jako je Ryobi, Linteo, Agro, Vileda, Bref a mnoho dalších. Opravdu se tedy máte na co těšit a hlavně z čeho vybírat.

Podívejte se na Kimbino a prohlédněte si M.A.T. leták příští týden

Kimbino App

Akční leták M.A.T. si můžete prohlédnout pohodlně díky Kimbino.cz. Už tak nemusíte spoléhat na papírové letáky, které pro naši planetu představují zbytečnou zátěž. K výrobě online letáků není nic potřeba, proto je jejich využívání mnohem ekologičtější. Pokud vám nevyhovuje prohlížení online letáků na počítači nebo notebooku, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, díky které můžete mít leták M.A.T. k dispozici i v něm, a to doslova kdykoliv a kdekoliv.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Lehátko
Stůl
Židle
Koš
Lampa
Vidlička
Síť
Vidle
Hoblík
Hrnec
Miska
Hadice
Guma
Postřikovač
Louč
Rendlík
Sklenice
Smetáček
Žebřík
Pánev

Další letáky z kategorie

REKLAMA