Kimbino
Kimbino
REKLAMA

FILSON Store leták (19.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
FILSON Store

Filsonstore - největší specializované prodejny autopříslušenství ve střední Evropě

V letáku FILSON Store najdete vše, co potřebujete pro svůj vůz

3/5
Actual brochure

FILSON Store patří k předním prodejcům potřeb pro automobily. V jejich sortimentu najdete autodoplňky, provozní kapaliny a dokonce i autodíly od prověřených výrobců. Letáku FILSON Store navíc pravidelně nabízí kvalitní produkty za výhodné ceny, a tak se zajisté vyplatí ho sledovat.

Leták FILSON Store vychází každý první den v měsíci a platí až do konce daného měsíce. Ten aktuální s platností od 19.07.2024 naleznete tady.

FILSON Store - ryze česká společnost s důrazem na kvalitu

Shop

Obchod FILSON Store vznikl už na počátku devadesátých let. Jedná se o ryze českou společnost, která v roce 2018 otevřela největší maloobchodní prodejnu ve střední Evropě. Firma si zakládá především na kvalitním zboží, které se většinou vyrábí v Evropě. Snaží se tak konkurovat levnějším, ale o to méně kvalitním výrobkům z Asie.

Hlavním prodejním kanálem jsou pro FILSON Store čerpací stanice a další velcí odběratelé. Zároveň se ale společnost zaměřuje i na maloobchod. Na území České republiky provozuje FILSON Store dvě kamenné prodejny, a to v Praha a Brno. Využít však můžete i e-shop filsonstore.cz a nechat si produkty doručit až domů.

Podívejte se i na nabídku dalších prodejců z kategorie Auto-moto, ke kterým patří Auto Kelly, Audi, Renault, KIA a Opel. Můžete si tak snadno porovnat FILSON Store leták s nabídkami ostatních obchodů.

Široká nabídka produktů od autodoplňků až po nové díly

Assortment

V letáku FILSON Store najdete slevy na produkty z rozsáhlého sortimentu, který obchod nabízí. Pořídíte zde autoboxy, nosiče kol i lyží a samozřejmě také provozní kapaliny a autodíly.

Nabídka zahrnuje i všechny autodoplňky, které byste mohli potřebovat. Najdete zde držáky na telefon, autopotahy, příslušenství pro převoz zvířat, sluneční clony, součásti povinné výbavy a mnoho dalšího. Obchod FILSON Store prodává zboží od více než padesáti značek –⁠ k těm nejznámějším patří např. Michelin, Mann Filter, Pewag, Sonax, Yakima, Carlson a Thule.

Pokud pečujete o svůj vůz, tak se určitě vyplatí si prohlédnout nejnovější leták FILSON Store s názvem FILSON Store - Na cesty se značkou Aroso!, ať můžete co nejvíce ušetřit. 

Neobtěžujte se už papírovými letáky a využijte Kimbino

Kimbino App

Chcete šetřit, ale neradi tvoříte zbytečný odpad v podobě letáků nebo prostě jen nechcete mít plnou schránku? Web Kimbino.cz je ideálním řešením pro vás. Zde naleznete všechny letáky přehledně rozdělené do jednotlivých kategorií, aby vám už neutekla žádná sleva. 

A pokud chcete mít všechny letáky i v mobilu, nezapomeňte si stáhnout aplikaci Kimbino. Akce, které vás zajímají, si tak jednoduše najdete i přímo během nákupu.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Lednice
Telefon
Kabel
Disk
Pouzdro
Kalkulačka
Váha
Ventilátor
Zásuvka
Baterie
Kolo
Žebřík
Zásobník
Poklice
Stan
Autobaterie
Kola
Oleje
Elektro
LED

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Další řetězce z kategorie Auto-moto