KimbinoKimbino
FILSON Store leták
3/5

FILSON Store leták - aktuální akční letáky + BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA
3/5
Actual brochure

Ihned skladem více než 150 typů autoboxů, 100 typů nosičů kol / lyží / lodí, příčníky, autokosmetika, autodoplňky, autodíly všech renomovaných značek (Thule, Kamei, Aroso, Hakr, Neumann, Menabo, G3, ProUser, BuzzRack, Yakima, Carlson, Sonax, Meguiars, Velvana), montážní dílna, dětský koutek, výborná káva, velké parkoviště zdarma, odborná obsluha s praxí 20 a více let.

FILSON Store leták

Asi v Česku nenajdeme nikoho, kdo by neznal obchod FILSON Store. Vždyť díky své oblíbenosti u zákazníků patří k lídrům českého trhu. Nabídka obchodu FILSON Store je natolik široká, že si tu můžete koupit téměř vše, co potřebujete. Líbit se vám budou i ceny. FILSON Store své zákazníky pravidelně těší novými a výhodnými akcemi. Co je připraveno právě teď, tedy od 01.11.2021? Na to se můžete podívat tady.

Obchod FILSON Store má mnoho poboček po celé České republice. Nakoupit můžete třeba ve městech Brno a Praha. Nepodařilo se najít na našich webovkách, co jste hledali? Můžete přejít na oficiální stránky obchodu filsonstore.cz.

Na papírové letáky rozhodně můžete zapomenout, vůbec se jimi už nemusíte nechat obtěžovat. Teď už můžete pohodlně sledovat aktuální nabídku obchodu FILSON Store online. Je skvělé, že hledáte aktuální nabídky obchodu FILSON Store online a přispíváte tak ke zkvalitnění životního prostředí.

Šetřit nakupováním nebylo nikdy jednodušší Chcete si uchovat stálý přehled nad nabídkami obchodu FILSON Store? Jděte na to chytře: Přihlaste se k odběru novinek anebo si stáhněte naši aplikaci Kimbino. Díky tomu nepromeškáte opravdu už žádnou akci v obchodě FILSON Store.

Black Friday 2021

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu FILSON Store. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2021 v novém letáku obchodu FILSON Store! Nejnovější leták s názvem FILSON Store - Příprava na zimu je platný od 01.11.2021 - 30.11.2021. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě FILSON Store. V kategorii Auto-moto naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Další řetězce z kategorie Auto-moto

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
Zavřít
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka