Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
POMPO leták
3/5

POMPO leták (31.08.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Pompo

Pompo leták vykouzlí úsměv na rtech všem dětem

3/5
Actual brochure

Každé dítě má rádo hračky, a i když jich má plný pokojíček, přesto sní o dalších, které nebudou okoukané. Holky potřebují nové oblečení pro panenky a kluci zase nové auto do své malé garáže. Splňte přání vašich dětí a prohlédněte si leták Pompo, který vás zaujme širokou nabídkou sortimentu, ve kterém nechybí auta, panenky, plyšáci, stavebnice nebo hračky na zahradu, a také nízkými cenami.

Akční leták Pompo vychází několikrát do roka a pokaždé se specializuje na určitou část sortimentu. Můžete si tak prohlédnout leták, který je zaměřený na Lego, školní potřeby nebo hračky na zahradu. Aktuální leták Pompo odstartoval 31.08.2023 a je pro vás k dispozici tady.

Pompo - hračkářství s více než dvacetiletou tradicí

Shop

Hračkářství Pompo představuje českou společnost, která vznikla v roce 1996. Od té doby se neustále rozšiřuje a v současné době provozuje významnou maloobchodní síť prodejen hraček, které jsou oblíbeným místem nejen malých dětí, ale i jejich rodičů.

Od roku 2007 umožňuje Pompo svým zákazníkům pohodlný nákup z pohodlí jejich domova, a to prostřednictvím webových stránek pompo.cz, na kterých je zboží roztříděné do patřičných kategorií. Nechybí na nich ani seznam všech otevřených poboček. Pompo jich na našem území provozuje tolik, že jsou umístěné i v menších městech, jako je Praha, Brno, Znojmo, Ostrava, Kladno a Kolín.

Pompo - nakupujte hračky ještě výhodněji

Assortment

Chcete udělat svým dětem radost novou hračkou, ale nemáte peníze na rozhazování? Prohlédněte si Pompo leták tento týden s názvem POMPO katalog Zpátky do školy, díky kterému si snadno vyberete zlevněné zboží a tím pádem ušetříte. V hračkářství Pompo ušetří také zákazníci, kteří se stanou členy věrnostního klubu, díky kterému získají ještě lepší ceny, slevové a narozeninové poukazy a další výhodné nabídky.

V hračkářství Pompo na děti kromě klasických hraček čekají také školní potřeby, knížky, DVD a CD. Samozřejmostí je zboží od oblíbených značek, mezi kterými nechybí Cars, Hasbro, Lego, Mattel nebo Zapf Creation. Pompo pro vás navíc pravidelně připravuje různé soutěže, ve kterých můžete vyhrát hodnotné ceny.

Nezmeškejte Pompo leták příští týden a sledujte Kimbino

Kimbino App

Hračky můžete pro vaše děti kupovat kdykoliv během roku a ne jenom, když mají svátek, narozeniny nebo se blíží Vánoce. Pokud je budete nakupovat v průběhu celého roku, když jsou zrovna ve slevě, tak vás jejich nákup nepřijde tak draho. Sledujte proto pravidelně Kimbino.cz, ať nezmeškáte žádný leták Pompo. Abyste ho měli ještě více po ruce, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, která jeho prohlížení rovněž umožňuje. Online letáky jsou na rozdíl od těch papírových mnohem ekologičtější, jelikož pro svou výrobu nespotřebovávají žádnou vodu a ani se kvůli nim nemusí kácet stromy.

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mrkev
Tablet
Štětec
Lak na vlasy
Pěna do koupele
Zubní kartáček
Leštidlo do myčky
Kufřík
Granule pro kočky
Stolička ke klavíru
Olej na opalování
Pero
Roztok na kontaktní čočky
Brýle pro vr
Dětská kuchyňka
Kapsičky pro kočky
Držák na kartáčky
Dětský obchůdek
Lyofilizované ovoce
Dětská výživa

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
POMPO leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.