Obchod POMPO je mezi českými zákazníky jedním z neznámějších. I díky tomu patří k nejúspěšnějším obchodům na českém trhu. V obchodě POMPO najdete vše, co potřebuje, a k tomu i za skvělé ceny! POMPO přichází pravidelně s novými akcemi. Aktuální nabídku platnou od 01.01.2020 můžete najít tady. Výhodnými cenami vás možná překvapí také obchody ABC toys, Alexandria, Aliexpress, Auto Kelly, Barevný ráj, bux.cz, Dedra, Dráčik, Grandoptical, HM Studio.

Pokud nevíte, kam to máte do obchodu POMPO nejblíž, tak vězte, že nákup vám umožní třeba Ostrava, Praha, Znojmo, Brno, Hradec Králové. Oficiální stránky jsou od toho, aby informovaly o celém obchodě. Takže pokud jste na našich stránkách nenašli, co jste hledali, můžete přejít právě na oficiální web obchodu www.pompo.cz.

Papírovým letákům odzvonilo. Nastala éra ekologičtějších a pohodlnějších online letáků s aktuální nabídkou obchodu POMPO. Online letáky, tedy nabídka aktuálních akcí obchodu POMPO online, to není jen módní výkřik, to je i výrazný krok směrem k ochraně životního prostředí a našich lesů. Děkujeme, že jste se k nám a k ochraně životního prostředí přidali.

Teď je tak snadné šetřit nakupováním! Všichni potřebují ušetřit čas a peníze. Peníze můžete šetřit díky výhodným nabídkám obchodu POMPO, čas ušetříte přihlášením se k odběru novinek anebo stažením naší aplikace Kimbino. Udělat si přehled o akcích obchodu POMPO vám pak zabere jen několik vteřin.