Kimbino
Kimbino

FAnn parfumerie leták (03.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
FAnn parfumerie
REKLAMA

FAnn parfumerie

Nakupování kosmetiky pro vás bude ještě příjemnější, když si prohlédnete FAnn parfumerie leták

3/5
Actual brochure

Každá žena by se o sebe měla starat, aby byla krásná. Správná péče o pleť, která začíná u jejího čištění, je proto základ! Obchod FAnn parfumerie si je toho vědom, proto nabízí kvalitní čistící přípravky, krémy, masky nebo séra, a to nejen ženám, ale i mužům. Na dokonale vyčištěnou pleť už jen stačí nanést odpovídající líčení a celý dojem pak podtrhnout příjemnou vůní. Doplňte svoji kosmetickou výbavu vhodnými přípravky a prohlédněte si leták FAnn parfumerie, který vám je přináší za výhodnou cenu.

Na nový akční leták FAnn parfumerie se můžete těšit jednou za dva až tři měsíce. Své slevy pravidelně mění, abyste měli šanci nakoupit co nejvíce kosmetiky za nízké ceny. Další zlevněné výrobky na vás čekají také na webových stránkách FAnn parfumerie v kategorii Slevy. Nepropásněte aktuální leták FAnn parfumerie, který platí 03.06.2024 a prohlédněte si ho tady.

FAnn parfumerie - český prodejce luxusní kosmetiky a parfémů

Shop

FAnn parfumerie se na českém trhu objevila poprvé v roce 1991, a to na prodejních veletrzích v Brně. Netrvalo dlouho a otevřela svoji první parfumerii v Brně a současně také na Slovensku v Michalovicích. Aby se o FAnn parfumerii dozvědělo co nejvíce lidí, účastnila se dalších veletrhů a pořádala také multimediální prezentace nových vůní v Mahenově divadle v Brně.

Kosmetiku od FAnn parfumerie si můžete vybrat v jedné z více než čtyřiceti prodejen, které jsou rozmístěné po celé České republice, a to do měst, jako je Praha, České Budějovice, Brno, Ostrava a Chomutov. Výrobky tohoto prodejce dokonce používají i tři kosmetické salóny - jeden je v Brně, druhý v Olomouci a třetí se nachází v Praze. FAnn parfumerie samozřejmě myslí i na váš pohodlný nákup z domova, proto své zboží nabízí také na webových stránkách fann.cz.

FAnn parfumerie je synonymum luxusu

Assortment

Nechte se hýčkat a vyberte si kvalitní kosmetiku, se kterou budete o svoji pleť rádi pečovat. Pokud máte strach, že si nemůžete nákup takového zboží dovolit, tak si nejprve prohlédněte FAnn parfumerie leták tento týden s názvem FAnn parfumerie katalog Léto 2024 a vyberte si zlevněné, avšak stejně kvalitní výrobky. Čekají v něm na vás luxusní značky parfémů a kosmetiky, jako je Guess, Hugo Boss, Lacoste, Payot nebo Revlon.

Pokud si objednáte zboží od vybraných značek nad určitou hodnotu, tak k nim navíc získáte dárek. FAnn parfumerie má pro vás také připravený bonusový program, díky kterému získáte 10 % slevu na váš nákup, speciální akce a čtyřikrát do roka se budete moci těšit na FAnn magazín, který je plný novinek a tipů.

Nepropásněte FAnn parfumerie leták příští týden a otevřete si Kimbino

Kimbino App

Pokud chcete vědět, jaké kosmetické prostředky momentálně u FAnn parfumerie nakoupíte výhodně, podívejte se na Kimbino.cz, kde je pro vás připravený leták FAnn parfumerie. Pro ještě pohodlnější prohlížení online letáků slouží aplikace Kimbino, kterou si můžete jednoduše stáhnout do vašeho mobilního telefonu. Listování v papírových letácích je tak už zcela zbytečné a navíc vám pak ty prošlé doma jen zbytečně překáží. Přejděte proto na ekologické online letáky, které jsou připravené pro všechny vaše oblíbené obchody.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Parfém
Korektor
Řasenka
Oční stíny
Rtěnka
Lesk na rty
Šampon
Olej na vlasy
Maska
Peeling
Opalovací krém
Krém na ruce
Sprchový gel
Deodorant
Zubní pasta
Ústní voda
Odličovací ubrousky
Balzám na rty

Další letáky z kategorie

REKLAMA