Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
TESCOMA leták
3/5

TESCOMA leták (01.09.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

TESCOMA

TESCOMA leták přináší výhodné ceny českých kuchyňských potřeb

3/5
Actual brochure

Dáváte při nákupu přednost českým výrobkům? Pak si zařiďte vaši kuchyni i zbytek domu či bytu v obchodě TESCOMA, jelikož výrobky do domácnosti vyrobené právě v České republice nabízí. Sortiment tohoto obchodu obsahuje potřeby pro krájení potravin, vaření a stolování, ale také domácí spotřebiče, vybavení pro úklid nebo grilovací náčiní. Přesvědčte se o šíři jeho nabídky na vlastní oči a prohlédněte si před nákupem leták TESCOMA, díky kterému budete vědět, co si zde můžete vybrat a výhodně nakoupit.

Akční leták TESCOMA připravuje každý měsíc a pokaždé obsahuje jiné slevy, aby si v něm každý přišel na své. Zlevněné zboží na vás čeká samozřejmě také přímo na webových stránkách obchodu TESCOMA, a to v sekci Akční nabídka. Nezmeškejte aktuální leták TESCOMA, který platí od 01.09.2023, a podívejte se už nyní tady.

TESCOMA - český výrobce kuchyňských potřeb

Shop

Historie společnosti TESCOMA sahá do roku 1992 do malé garáže ve Zlíně. Od té doby se z něj stal úspěšný výrobce kuchyňského vybavení, které navrhují a testují výhradně čeští designéři. Nabídka obchodu TESCOMA se neustále zvětšuje a každý rok uvádí na trh dalších zhruba tři sta produktů.

TESCOMA nepůsobí jen na území České republiky, ale své zboží vyváží do více než sta zemí po celém světě. Mnoho jejich výrobků se pyšní prestižním oceněním za design, jako jsou Red Dot Design Award nebo German Design Award. Nové kuchyňské a bytové potřeby si můžete objednat prostřednictvím e-shopu tescoma.cz nebo si pro ně můžete zajít do některého z kamenných obchodů. Tyjsou rozmístěné po celé České republice a čekají tak na vás například v Praha, Plzeň, Brno, Ostrava, Olomouc a Zlín.

TESCOMA - snadné vaření pro každého

Assortment

K přípravě dobrého oběda není nutné jen kvalitní nádobí, ale také chutný recept. TESCOMA má proto pro vás připravené zajímavé recepty pro každý den, a to včetně videoreceptů, takže jejich přípravu zvládne i méně zkušená kuchařka. Podívejte se také na blog TESCOMA, ve kterém se dozvíte spoustu zajímavých novinek a vychytávek.

Patříte mezi stálé zákazníky obchodu TESCOMA? Zaregistrujte se do věrnostního programu TESCOMA klub a získejte slevy na nákup, mimořádné akce, možnost vrátit zboží do dvou týdnů od jeho zakoupení a evidenci nákupů. Výhodný nákup vám umožní také TESCOMA leták tento týden s názvem TESCOMA leták, který obsahuje akční nabídku pro aktuální období.

Znáte Kimbino? Pokud ne, je nejvyšší čas to napravit!

Kimbino App

Stále ještě hledáte slevy v papírových letácích? Vyměňte je za jejich online verzi a zpříjemněte si jejich prohlížení! Stačí, když si otevřete Kimbino.cz, kde jsou pro vás přichystané letáky do všech vašich oblíbených obchodů a samozřejmě tam čeká také TESCOMA leták příští týden. Také si můžete váš mobilní telefon vybavit aplikací Kimbino, která rovněž slouží k prohlížení online letáků. Díky jejich elektronické podobě se vám doma přestanou hromadit staré papíry s akcemi, které vám chodí do schránky i z obchodů, ve kterých nenakupujete.

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Lesk na rty
Lak na nehty
Tobolky do myčky
Perkusní sada
Sada na petanque
Granule pro kočky
Potah na židli
Louskáček
Uzené maso
Pánev
Para ořechy
Gel na holení
Nůžky na nehty
Krém na opruzeniny
Domeček pro panenky
Konzerva pro kočky
Čistící kartáček na pleť
Kapsičky pro kočky
Držák na mobil
Krabice s víkem

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
TESCOMA leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.