Kimbino
Kimbino
REKLAMA

DEICHMANN slevy - eshop online zde

REKLAMA
DEICHMANN

DEICHMANN leták

Objevte nejnovější trendy v obuvi v letáku DEICHMANN

3/5
Actual brochure

DEICHMANN je největším prodejcem obuvi v Evropě, díky čemuž dokáže nabídnout pestrou nabídku dámské, pánské i dětské obuvi. Takže pokud sháníte nové boty, neváhejte a podívejte se na leták DEICHMANN, kde najdete nejnovější kousky. Produkty DEICHMANN jsou velmi kvalitní a můžete se na ně vždy spolehnout. 

Obchod DEICHMANN pravidelně vydává leták plný inspirace pro aktuální roční období a s tím spojenou ideální obuv. Určitě tedy nepřehlédněte nejnovější leták, který platí od 28.02.2023, a je pro vás k dispozici tady.

 

DEICHMANN – obchod se skutečnou tradicí

Shop

Obchod DEICHMANN má za sebou víc než stoletou historii. Společnost vznikla v roce 1913 v německém Essenu, kde sídlí dodnes. Zakladatelem byl Heinrich Deichmann, jehož rodina má dodnes na starosti vedení firmy. Zajímavostí je, že pokud byste ve Švýcarsku hledali obchod DEICHMANN, tak ho nenajdete, jelikož se tam jmenuje Dosenbach. Stejně tak byste nepochodili anii v Nizozemí, kde se nazývá Van Haren. 

Odlišný název obchodu však neubírá na kvalitě obuvi, kterou si můžete prohlédnout v DEICHMANN letáku. Prodejny DEICHMANN naleznete ve všech krajích České republiky a nejvíce jich funguje v následujících městech: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a České Budějovice. Kromě toho můžete využít také e-shop, který naleznete na oficiálním webu deichmann.cz.

Pokud byste si přeci jen nevybrali v letáku DEICHMANN, tak se podívejte i na další zástupce kategorie Oděv, obuv a sport , ke kterým patří například Altisport, Marks & Spencer, Nordblanc, Petrklíč, Rock Point, Decathlon, Bezvasport, Humanic, Zara a Cellbes.

 

V DEICHMANN najdete vše od polobotek až po kabelky

Assortment

Jak už bývá u obchodů s obuví zvykem, v DEICHMANN letáku nenajdete pouze boty, ale také kabelky, peněženky a batohy. Slogan „Milujeme obuv“ však napovídá, že boty jsou hlavním zaměřením tohoto obchodu. Vyberete si zde v létě i v zimě a samozřejmě se najdou produkty pro ženy, muže i děti. Největší evropský prodejce obuvi zkrátka myslí na všechny.

K nejrozšířenějším značkám prodávaným v DEICHMANN patří Elefanten a Gallus, ale také Nike, Puma či Adidas. Oblíbená je také kolekce Graceland, která je vlastní značkou obchodu. V tomto obchodě vybavíte obuví jak na ples, tak i na sport. Pokud si nejste jistí výběrem vhodné obuvi, podívejte se na nejnovější leták s názvem DEICHMANN leták a nechte se inspirovat.

 

Neplýtvejte už časem s papírovými letáky a využijte Kimbino

Kimbino App

Víte, že s pomocí portálu Kimbino.cz pomůžete přírodě a ještě navíc ušetříte? Ano, opravdu je to tak snadné. Díky Kimbino letákům už nemusíte vytvářet zbytečný odpad v podobě papírových letáků. Navíc budete mít neustále přístup k nabídkám všech obchodů, takže vám žádná jen tak neunikne.

Na Kimbinu si snadno porovnáte také ceny konkrétního zboží, které zrovna sháníte. Ještě jednodušší je pak udržet přehled o aktuálních akcích v naší aplikaci Kimbino.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA