Kimbino
Ostrava
Kimbino
Ostrava
REKLAMA
Lidl leták
4/5

Lidl Ostrava leták - aktuální akční letáky

Pobočky Lidl ve městě Ostrava a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Ostrava a okolí

Další letáky z kategorie

Lidl Ostrava

Ostrava Lidl je levný - to je motto, které platí pro všechny prodejny Lidl, včetně těch, které můžete navštívit v Ostravě. Na výběr máte celkem z pěti různých míst, takže máte tento obchod na blízku, ať už se nacházíte v kterékoliv části tohoto města. Na své si přijdou i obyvatelé menších měst v těsné blízkosti Ostravy. Lidl tu má ještě další dvě pobočky, a to v Bohumíně a Hlučíně. 

Než však vyrazíte na nákup, nezapomeňte si prolistovat aktuální akční leták Lidl Ostrava, který platí od 20.05.2024 a přináší vám řadu zajímavých akcí. K tomu můžete využít jednak naše webové stránky, kde se nachází tady, tak aplikaci Kimbino, se kterou budete mít Lidl leták po ruce, kdykoliv jej budete potřebovat.

Lidl Ostrava: Zdroj kvalitních produktů i pracovních příležitostí

V roce 2003 u nás Lidl začal s padesáti prodejnami a od té doby stihl jejich počet vytáhnout na pětinásobek. Nejen, že se obyvatelům Ostravy i dalších českých měst otevřely dveře ke spoustě kvalitních produktů za výhodné ceny, ale také k pracovním příležitostem. K dnešnímu dni má Lidl přes 11 000 zaměstnanců a jejich počet roste s každou další otevřenou prodejnou.

Už dávno neplatí, že v Lidlu najdete jen základní potraviny. Tento řetězec totiž aktivně reaguje na poptávku, jejímž předmětem jsou v současné době především alternativní způsoby stravování. Pro bezlepkové, veganské ani bio potraviny už nemusíte do specializovaných obchodů, všechny je totiž seženete právě v Lidlu. Jestliže jste u nás nenašli potřebné informace o obchodě Lidl, které jste hledali, podívejte se na jeho oficiální stránky lidl.cz.

Pokud by vám však z nákupního seznamu přece jen něco chybělo, zkuste štěstí v jiných ostravských obchodech, jako je Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.

REKLAMA
REKLAMA

Zaregistruj se a využij všechny výhody.