Kimbino
Ostrava
Kimbino
Ostrava
REKLAMA
Penny Market leták
3.5/5

Penny Market Ostrava leták od 30.05.2024 - akční letáky

Pobočky Penny Market ve městě Ostrava a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Ostrava a okolí

Další letáky z kategorie

Penny Market Ostrava leták

Penny Market Ostrava: Široká síť obchodů v Ostravě

Penny Market je jedním z největších řetězců v České republice a v Ostravě má celkem šest poboček. Najdete je na adresách Těšínská 1403, Horní 298/65a, Rudná 2973, Hladnovská 1944, Sokolská 3210/93 a Bedřicha Nikodéma 360/1. Penny Market je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který sídlí v Německu. Na český trh vstoupil v roce 1997 a od té doby se stal jedním z předních diskontů v zemi.

Otevírací doba a aktuální leták Penny Market Ostrava

Pobočky Penny Market v Ostravě mají většinou otevřeno od 7:00 do 20:00 po celý týden, ale přesnou otevírací dobu si vždy ověřte na oficiálních webových stránkách penny.cz. Než se vydáte do obchodu, doporučujeme prolistovat si aktuální leták, který platí od 30.05.2024. Najdete v něm nejnovější akce a slevy na různé produkty. Leták je dostupný také v mobilní aplikaci Kimbino, kde můžete sledovat všechny aktuální slevy a naplánovat si svůj nákup.

Penny Market Ostrava: Věrnostní program a speciální značky

Penny Market nabízí svým zákazníkům věrnostní program v podobě Penny karty, která umožňuje nakupovat za zvýhodněné ceny a získat přístup k dalším speciálním nabídkám. Kromě toho má řetězec i vlastní značky jako Dobré maso, Tanja, Boni nebo San Fabio. Penny Market nabízí také řadu produktů pod svou vlastní značkou Penny Market, což je jedním z důvodů, proč si udržuje konkurenční ceny.

Pokud máte zájem o další obchody v Ostravě, kde můžete také najít různé slevy, podívejte se na další obchody v rámci Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Žabka a Ratio. Pokud cestujete do jiných měst, můžete navštívit pobočky Penny Market v Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Brno a Teplice.

Díky rozsáhlé síti obchodů a širokému sortimentu je Penny Market Ostrava skvělou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní produkty za rozumné ceny. A nezapomeňte pravidelně sledovat leták, abyste nepřišli o žádné zajímavé akce!

 
REKLAMA
REKLAMA