Kimbino
Ostrava
Kimbino
Ostrava
REKLAMA
Kaufland leták
4.5/5

Kaufland Ostrava leták - aktuální akční letáky

Pobočky Kaufland ve městě Ostrava a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Ostrava a okolí

Další letáky z kategorie

Kaufland Ostrava

V Ostravě, která je metropolí Moravskoslezského kraje, naleznete 4 prodejny Kaufland, stejně jako v druhém největším českém městě - Ostravě. Jsou prakticky rozmístěny po celé Ostravě – naleznete je v Zábřehu, Mariánských Horách, Porubě a také v centru u Karolíny. Díky tomu se na výhodný nákup dostanete během pár minut, ať už jste kdekoliv. K tomu vám pomůže akční leták Kaufland Ostrava, který si můžete prohlédnout tady.

Právě v Ostravě byla v roce 1998 otevřena první pobočka Kauflandu v České republice. Nedlouho poté byly otevřeny prodejny také v Praha, Brno, Jablonec nad Nisou, Zlín, Prostějov a Liberec. Již v roce 2012 bylo v České republice více jak 100 prodejen.

Kaufland Ostrava: Privátní značky zaručují jedinečnost nabídky


Co vás může přesvědčit k tomu, abyste dali Kauflandu přednost před jinými obchody? Kromě výhodných slev, které nabízí akční leták Kaufland Ostrava, tento týden platný od 29.05.2024 , to mohou být také vlastní značky této společnosti. A těch není rozhodně málo!

V oddělení potravin můžete najít produkty značky K-classic. Zde najdete opravdu různorodý sortiment uzenin, jogurtů, sýrů, slaných a sladkých pochutin nebo třeba mražené zeleniny. Značka K-free pak označuje zboží bez lepku či laktózy. A jak již název značky K-bio napovídá, Kaufland přináší i vlastní bio produkty, mezi kterými naleznete džusy, cereálie, mléčné i masné produkty. Zapomenout nemůžeme ani na K-to go či K-take it veggie.

Pokud hledáte něco luxusnějšího, dívejte se po značce Exquisit. V nabídce v Kauflandu Ostrava se nacházejí delikatesní uzeniny a sýry, ale také dezerty a sladké chuťovky, díky kterým můžete uspořádat luxusní oslavu nebo vytvořit skvělý dárek pro své blízké.

Kaufland Ostrava samozřejmě poskytuje i zboží z kategorie kosmetiky a domácích potřeb. Zde přichází s kosmetickou značkou bevola, pod kterou se ukrývá kosmetika pro muže, ženy i děti. Veškeré informace a kompletní přehled produktů těch značek najdete na internetových stránkách kaufland.cz.

S nákupem v Kauflandu vám může pomoci také mobilní aplikace Kimbino. Díky slevám, které vám připomene, v Ostravě nakoupíte potřebné produkty výhodněji. Co ale dělat, když v nabídce nanajdete to, co hledáte? Pak se inspirujte u jiných ostravských obchodů, jako je Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.

REKLAMA
REKLAMA