BALA leták
3/5

BALA Brno leták od 16.11.2022 - BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

BALA Brno

3/5
Actual brochure

Málokdo nezná obchod BALA. Tento obchod patří mezi lídry na českém trhu. V obchodě BALA se nestane, že byste tu nesehnali cokoliv z toho, co zrovna potřebujete. A ještě i ušetříte. Zákazníci si už zvykli, že BALA pravidelně nabízí nové akce. Proto i oni pravidelně klikají tady, aby zjistili, jaká akce běží zrovna dnes, tedy od 16.11.2022. V jiných obchodech možná najdete to samé za lepší ceny. Zkuste začít třeba tady: Albert, Astur & Qanto, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market, Flop.

I obchod BALA má své pobočky v mnoha českých městech. Která to jsou? Třeba Praha, Děčín, Nová Paka, Prostějov, Tachov. Máte vyhlídnuté zboží, ale na našich stránkách jste informaci o jeho nabídce vůbec nenašli? Tak přejděte na oficiální webovky obchodu mojebala.cz.

Zapomeňte na tištěné papírové letáky a plné schránky. Využíváním online letáků máte vždy k dispozici aktuální nabídku obchodu BALA, kdekoliv jste. Děkujeme, že jste s námi na stejné vlně ochrany životního prostředí a hlavně lesů. Tím, že leták obchodu BALA prohlížíte v elektronické podobě, se ušetří spousta papíru.

Akční nabídka obchodu BALA bývá natolik výhodná, že dokáže ušetřit spoustu peněz. A jak na to, abyste už žádnou akci obchodu BALA nepromeškali? Je to snadné: přihlaste se k odběru novinek anebo si stáhněte naši aplikaci Kimbino.

BALA Brno - Black Friday 2022

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu BALA Brno. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2022 v novém letáku obchodu BALA Brno! Nejnovější leták s názvem BALA - leták + je platný od 16.11.2022 - 28.11.2022. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě BALA. V kategorii Supermarkety naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
BALA leták
BALA leták