Kimbino
Brno
Kimbino
Brno

Penny Market Brno leták od 20.06.2024 - Akční Čtvrtečník

REKLAMA
Penny Market
REKLAMA

Pobočky Penny Market ve městě Brno a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Brno a okolí

Další letáky z kategorie

Brno Brno akční leták

Penny Market Brno: Kvalita za rozumnou cenu

V Brně najdete celkem čtyři pobočky řetězce Penny Market, které jsou rozmístěny v různých částech města. Jde o dceřinou společnost mezinárodního obchodního řetězce REWE se sídlem v Německu. Penny Market vstoupil na český trh v roce 1997 a od té doby se stal jedním z největších řetězců v zemi.

Penny Market je známý pro svůj široký sortiment potravin a domácích potřeb, které nabízí za rozumné ceny. Než se vydáte do Penny Market Brno, určitě si prolistujte aktuální leták, který platí od 20.06.2024. Najdete jej tady nebo v mobilní aplikaci Kimbino, což vám umožní pohodlně si prohlédnout všechny akce a slevy.

Penny Market Brno: Otevírací doba a další informace

Pobočky Penny Market Brno mají různé otevírací doby, takže si vždy zkontrolujte aktuální informace před nákupem. Obecně platí, že obchody mají otevřeno od rána do večera, ale konkrétní hodiny se mohou lišit. Pro detailní informace o otevíracích hodinách a dalších nabídkách můžete navštívit oficiální webovou stránku penny.cz.

Pokud hledáte další možnosti nakupování v Brně, můžete se podívat na jiné obchody, které také nabízejí širokou škálu produktů: Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Žabka a Ratio. A pokud cestujete do jiných měst, Penny Market má své pobočky i tam, například v Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Ostrava, České Budějovice a Teplice.

Penny Market je spolehlivým partnerem pro vaše každodenní nákupy, ať už potřebujete čerstvé potraviny, domácí potřeby nebo další zboží. Nezapomeňte si zkontrolovat aktuální leták a využít všechny dostupné akce a slevy, abyste ušetřili co nejvíce.

REKLAMA
REKLAMA