Kimbino
Brno
Kimbino
Brno

Lidl Brno leták - aktuální akční letáky

REKLAMA
Lidl
REKLAMA

Pobočky Lidl ve městě Brno a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Brno a okolí

Další letáky z kategorie

Lidl Brno

Kdo nikdy nenakupoval v Lidlu, jako by nebyl. Obzvlášť to platí v Brně, kde má hned po našem hlavním městě nejvíce prodejen. Vybírat můžete celkem z dvanácti, které se nacházejí poblíž centra i v okrajových čtvrtích, takže se vám podaří nakoupit po cestě z práce nebo i když uprostřed vaření zjistíte, že vám chybí pár základních ingrediencí. Otevřeno pro vás mají každý den od 7:00 do 21:00. 

Úplně první prodejna, která nesla dnes už velmi známý název Lidl, vznikla v roce 1973 v německém Ludwigshafenu. Stačilo jen pár let provozu k tomu, aby začal expandovat do zahraničí, avšak na český trh vstoupil až v roce 2003, kdy tu otevřel prvních 50 prodejen. K dnešnímu dni už jich má dohromady více než 260.

Lidl Brno: Stále se můžete těšit na nové prodejny i sortiment

Přestože se Lidl za dobu své existence stihl rozrůst do mnoha koutů Česka, stále jsou místa, kam se jeho prodejny ještě nedostaly. Proto neustále otevírá nové a ještě modernější pobočky, kde se můžete těšit například na bezplatné Wi-Fi připojení, toalety pro veřejnost nebo širší uličky pro komfortnější nákup. Samozřejmě pro ně platí ty samé slevové akce, které přináší aktuální leták Lidl Brno a jsou platné od 17.06.2024. 

Nejsou to však pouze prodejny, v čem jde Lidl s dobou. Neustále do svého sortimentu zařazuje nové produkty, a to nejen z běžného sortimentu, ale také speciální potraviny, které ocení například vegani nebo lidé s bezlepkovou dietou. Kdybyste přece jen nenašli, co hledáte, podívejte se na jeho oficiální stránky lidl.cz nebo zkuste štěstí v jiných obchodech, které taktéž působí v Brně. Patří mezi ně třeba Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka. Jejich letáky si můžete prolistovat nejen tady, ale také prostřednictvím aplikace Kimbino.

Pokud cestujete, zkuste podívat letáky pro Lidl i pro jiná města: Praha, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Pardubice a České Budějovice.

REKLAMA
REKLAMA