Kimbino
Brno
Kimbino
Brno

Kaufland Brno leták - aktuální akční letáky

REKLAMA
Kaufland
REKLAMA

Pobočky Kaufland ve městě Brno a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Brno a okolí

Další letáky z kategorie

Kaufland Brno

V druhém největším městě České republiky - v Brně - se nachází 4 prodejny Kaufland, které můžete navštívit na severu Brna, v Židenicích, Slatině a Bohunicích. Otevírací doba je od 7:00 do 22:00 ve všední dny i o víkendu. I zde vychází aktuální akční leták, který platí od 19.06.2024 - jeho elektronickou podobu najdete tady.

Více výhod získáte, pokud se přihlásíte do programu Kaufland card. Ať už zvolíte kartu plastovou, nebo si její variantu stáhnete prostřednictvím aplikace Kimbino, můžete s ní získat exkluzivní slevy, kupóny na míru nebo se účastnit speciálních soutěží. Navíc získáte za každých 100 Kč nákupu body, které můžete využít k dalším slevám.

Kaufland Brno: Usnadněte si nakupování na maximum

Jistě už se každý z nás setkal s palčivým pocitem, že vám doma něco schází, ale vy si v obchodě nemůžete vzpomenout, o jaké zboží šlo. A jak už to bývá, vzpomenete si až v autě nebo doma.

Kaufland v Brně se snaží těmto situacím předejít a proto nabízí prostřednictvím svých internetových stránek kaufland.cz a mobilní aplikace službu Nákupní lístek. Do něj si můžete přehledně poznamenat, které konkrétní produkty potřebujete zakoupit. Potom se vám již nestane, že byste papír s nákupním seznamem nechali doma.

Abyste se ke svému virtuálnímu nákupnímu lístku pohodlně dostali také na prodejnách Kauflandu, můžete se spolehnout na silný signál wi-fi, který je k dispozici všem zákazníkům. Díky tomu se váš nákup stane efektivnějším a už si nemusíte lámat hlavu s tím, že byste něco zapomněli.

Kromě města Brno, se prodejny Kaufland nachází také v městech Praha, Ostrava, Jablonec nad Nisou, Zlín, Prostějov a Liberec a dalších.

Pokud však nutně potřebujete něco, co Kaufland v Brně ve svém sortimentu nenabízí, doporučujeme podívat se na nabídku podobných obchodů, které v Brně taktéž najdete, a to například Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.  

 

REKLAMA
REKLAMA