Kimbino
Kimbino
Billa leták
3.5/5

BILLA Plzeň leták (od 29.11.2023) - BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Letáky z okolí

Pobočky Billa ve městě Plzeň a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Plzeň a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

Billa

3.5/5
Actual brochure
Prohlédněte si aktuální akce v prodejně Billa ve městě Plzeň.
Za skvělé ceny si můžete v obchodě Billa koupit vše, co potřebujete, a díky jeho širokému sortimentu určitě neodejdete s prázdnou.

Nový Billa leták u nás nájdete už dnes tady a akce platí od 29.11.2023.
Jak jistě víte, obchod Billa se nachází ve městě Plzeň, avšak kromě něj ho najdete i ve městě Praha, Brno, České Budějovice, Olomouc, Zlín a Ústí nad Labem.

V případě, že jste v Billa letáku nenašli vše, co potřebujete, prohlédněte si i další letáky obchodů z kategorie Supermarkety, jako například Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.
Pokud chcete o obchodě Billa zjistit více informací, navštvte jejich webové stránky billa.cz.

Billa Plzeň - Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Billa Plzeň. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Billa Plzeň! Nejnovější leták s názvem Billa Velký leták je platný od 29.11.2023 - 05.12.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Billa. V kategorii Supermarkety naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Billa leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.