Kimbino
Plzeň
Kimbino
Plzeň
REKLAMA
Lidl leták
4/5

Lidl Plzeň leták - aktuální akční letáky

Pobočky Lidl ve městě Plzeň a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Plzeň a okolí

Další letáky z kategorie

Lidl Plzeň

Kdo bydlí v Plzni, nepotrpí si na značky a rád si dopřává kvalitní produkty za nízké ceny, ten je v Lidlu Plzeň jako doma. Právě Plzeň stojí spolu s Ostravou na třetím místě, co se týče počtu poboček, které jsou v tomto městě k dispozici. Konkrétně můžete vybírat z pěti různých prodejen, které jsou od sebe rozmístěné tak, abyste to do nich neměli daleko, ať už bydlíte nebo pracujete v kterékoliv části města.

Celkem má u nás Lidl otevřených vice než 260 poboček a stejně tak jako na kterékoliv jiné můžete i v těch plzeňských využít slevy, které vám přináší akční leták Lidl. Ten aktuální pro Plzeň platí od 20.05.2024 a můžete si ho prohlédnout jak na našich webových stránkách tady, tak i ve svém mobilu, a to prostřednictvím aplikace Kimbino. Když si navíc vytvoříte účet a přidáte si Lidl do oblíbených, vždy dostanete upozornění na nový leták.

Lidl Plzeň: Všechny výrobky v jednom obchodě

Rozčiluje vás, že i když nakoupíte všechny základní potraviny, tak musíte ještě absolvovat cestu i do specializovaných obchodů? Jestliže dodržujete bezlepkový či veganský jídelníček nebo dáváte přednost biopotravinám, tak nic takového dělat nemusíte. Lidl svou nabídku totiž rozšířil právě o veganské, bezlepkové a bio výrobky, takže vše, co potřebujete, najdete hezky pod jednou střechou. Pokud chcete o obchodě Lidl Plzeň zjistit více informací, navštvte jejich webové stránky lidl.cz.

Tyto i další výrobky nabízí pod svými vlastními značkami, díky čemuž dokáže nabídnout nižší ceny než většina jeho konkurentů. Pokud byste v Lidlu přece jen nenašli, co hledáte, můžete zkusit další supermarkety, které se taktéž nacházejí po celé Plzni. Patří mezi ně třeba Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.

Lidl najdete i v jiných měšťané jako například: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Pardubice a České Budějovice.

REKLAMA
REKLAMA