Kimbino
Plzeň
Kimbino
Plzeň
REKLAMA

Penny Market Plzeň leták od 25.07.2024 - akční letáky, akce

REKLAMA
Penny Market

Pobočky Penny Market ve městě Plzeň a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Plzeň a okolí

Další letáky z kategorie

Penny Market Plzeň leták

Penny Market Plzeň: Výhodný nákup pro každého

V Plzni můžete navštívit sedm poboček Penny Marketu, které jsou strategicky rozmístěné po celém městě pro vaše pohodlné nakupování. Najdete je na Zábělské, Částkově, u Prazdroje, na Edvarda Beneše, Lidické, Gerské a Lábkově ulici. Všechny tyto obchody jsou otevřené od 7:00 do 20:00, což zaručuje dostatek času na váš denní nákup.

Akční letáky a slevy v Penny Plzeň

Než vyrazíte na nákupy, doporučujeme zkontrolovat nejnovější akční leták Penny, který nabízí množství slev a speciálních nabídek. Platnost letáku začíná každý čtvrtek a končí následující středu, což vám umožní plánovat nákupy s předstihem. Pro zobrazení aktuálních nabídek navštivte tady nebo si otevřete mobilní aplikaci Kimbino, kde máte veškeré informace pohromadě.

Podpora lokálních dodavatelů a věrnostní program

Penny Market klade důraz na kvalitu a čerstvost svých produktů, což dokazuje nabídkou zboží od místních pekařů, českých řezníků a farmářů. Tato strategie podporuje nejen lokální ekonomiku, ale i motto "Nakupujte hezky česky." Pro zákazníky, kteří často nakupují v Penny, je k dispozici digitální karta Moje PENNY, spojená s řadou exkluzivních výhod, jako jsou speciální slevy, kupóny a soutěže. Tuto kartu získáte registrací na penny.cz nebo stažením aplikace Penny.

Angažovanost Penny Marketu ve společnosti

Penny Market je aktivní nejen na trhu, ale i v komunitních a ekologických projektech. Účastní se kampaně "Hýbeme se hezky česky" s Českou obcí sokolskou, která podporuje pohyb a zdravý životní styl. Rovněž se věnuje ekologickým iniciativám, jako je snižování dopadu na klima, a podílí se na akcích jako "Ukliďme Česko" a "Sázíme budoucnost."

Pokud potřebujete více informací o otevíracích dobách nebo dalších pobočkách Penny, můžete využít penny.cz nebo aplikaci Kimbino, kde najdete vše potřebné. A nezapomeňte sledovat akční letáky, aby vám neunikla žádná výhodná nabídka. Penny Market v Plzni je připraven splnit vaše nákupní potřeby s maximální pohodlností.

 
REKLAMA
REKLAMA