Kimbino
Plzeň
Kimbino
Plzeň
REKLAMA

Kaufland Plzeň leták - aktuální akční letáky

REKLAMA
Kaufland

Pobočky Kaufland ve městě Plzeň a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Plzeň a okolí

Další letáky z kategorie

Kaufland Plzeň

Plzeň se může chlubit hned dvěma prodejnami Kaufland. Jsou strategicky umístěny v Borech a Roudné, abyste to do nich měli vždy blízko. A proč se na svůj nákup vydat právě do Kauflandu Plzeň? Akční leták Kaufland Plzeň vás jistě přesvědčí sám. Aktuální slevy vyšly v letáku platném od 17.07.2024. A pokud chcete být šetrní k životnímu prostředí, místo papírové verze si jej můžete prohlédnout tady.

Díky tomu, že slevy platí celoplošně v rámci České republiky, můžete výhodný nákup uskutečnit také ve městech, jako je například Praha, Brno, Ostrava, Jablonec nad Nisou, Zlín a Prostějov. U nákupu vždy využívejte Kaufland card, kterou si můžete propojit se svou mobilní aplikací Kimbino a mít ji tak vždy po ruce.

Kaufland Plzeň: Šetrný přístup k životnímu prostředí


Pro obchodní řetězce, jako je Kaufland Plzeň, je velmi obtížné vycházet vstříc životnímu prostředí. Není to však nemožné! Přírodu se snaží chránit hned několika způsoby.

Kaufland se své prodejny snaží chladit i vytápět ekologicky – využívá rekuperaci a místo fosilních paliv tedy vytápí vnitřní prostory odpadním teplem z chladicích regálů. K osvětlení pak využívá LED technologie, které v současné době patří k těm nejúspornějším a nejekologičtějším. Od října roku 2017 zavedli také nové pracovní oblečení pro své zaměstnance, které pochází z udržitelné produkce.

Stejně tak mohou k ochraně životního prostředí v Plzni přispívat zákazníci, a to výběrem bio produktů, jejichž nabídka je rozsáhlá a společnost Kaufland jí i nadále rozšiřuje. Zeleninu a ovoce je možné balit do znovupoužitelných obalů, čímž se snižuje využívání mikrotenových sáčků.

Pokud vás z této oblasti zajímá více, můžete navštívit internetové stránky kaufland.cz, kde naleznete kompletní přehled produktů Kaufland Plzeň, které jsou šetrné k přírodě. 

I tak se ale může se stát, že nenajdete to, co konkrétně hledáte. Co v tomto případě dělat? Prohlédnout si letáky dalších plzeňských obchodů, jako je Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka, které mohou hledaný produkt zrovna nabízet v akci.

REKLAMA
REKLAMA