Kimbino
Kimbino
Kaufland leták
4.5/5

KAUFLAND Benešov leták od 29.11.2023 - BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Letáky z okolí

Pobočky Kaufland ve městě Benešov a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Benešov a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

Kaufland

4.5/5
Actual brochure
Prohlédněte si aktuální akce v prodejně Kaufland ve městě Benešov.
V obchodě Kaufland najdete vždy širokou nabídku zboží a díky pravidelným akcím můžete i ušetřit.

O výhodných nabídkách vás nyní může přesvědčit aktuální katalog, který je platný od 29.11.2023 a najdete ho přímo tady.
Jak jistě víte, obchod Kaufland se nachází ve městě Benešov, avšak kromě něj ho najdete i ve městě Praha, Brno, Ostrava, Jablonec nad Nisou, Zlín a Prostějov.

V případě, že jste v Kaufland letáku nenašli vše, co potřebujete, prohlédněte si i další letáky obchodů z kategorie Supermarkety, jako například Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.
Pokud máte vyhlédnuté zboží v obchodě Kaufland, ale v aktuálním letáku jste ho nenašli, přejděte na oficiální webovou stránku obchodu kaufland.cz a možná právě tady najdete více informací.

Kaufland Benešov - Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Kaufland Benešov. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Kaufland Benešov! Nejnovější leták s názvem Kaufland leták je platný od 29.11.2023 - 05.12.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Kaufland. V kategorii Supermarkety naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Kaufland leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.