Kimbino
Praha
Kimbino
Praha

Kaufland Praha leták - aktuální akční letáky

REKLAMA
Kaufland
REKLAMA

Pobočky Kaufland ve městě Praha a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Praha a okolí

Další letáky z kategorie

Kaufland Praha

V dnešní době se snad nenajde nikdo v Praze, kdo by neznal a osobně nenavštívil Kaufland Praha. Jistě nikoho nepřekvapí, že nejvíce prodejen najdete v Praze, a to dokonce na 11 místech! Nákup tak máte na dosah ruky ve Stodůlkách, Kobylisích, Modřanech, Horních Měcholupech i na Palmovce.

Společnost Kaufland sídlí v Německu, přesněji v Neckarsulmu. Kromě své rodné země však provozuje prodejny také v Polsku, Chorvatsku, Bulharsku, Rumunsku i na Slovensku. V České republice je v současné době přes více než 130 poboček a rozhodně se nejedná o konečné číslo.

Kaufland Praha:  Záruka výhodných cen 

Svou oblíbenost si Kaufland u zákazníků získal širokým sortimentem a také pravidelnými akcemi. Slevy přináší každý týden akční leták Kaufland Praha platný od 19.06.2024, který si můžete prohlédnout tady. Pokud jej chcete mít vždy po ruce, doporučujeme stáhnout si mobilní aplikaci Kimbino.

Veškeré akční nabídky a také novinky najdete na internetových stránkách kaufland.cz. Zde se nachází přehledně roztříděný sortiment, ale třeba také recepty, které můžete zhotovit přímo z produktů, které v Kauflandu zakoupíte.

Praha je ale město veliké, a pokud nemáte zrovna cestu do Kauflandu, nakoupit můžete v podobně zaměřených supermarketech, jako je například Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.

Pokud cestujete, zkuste podívat letáky pro Kaufland i pro jiná města: Brno, Ostrava, Jablonec nad Nisou, Zlín, Prostějov a Liberec.

REKLAMA
REKLAMA