Kimbino
Hořice
Kimbino
Hořice
REKLAMA

Penny Market Hořice leták od 18.07.2024 - akční letáky, akce

REKLAMA
Penny Market

Pobočky Penny Market ve městě Hořice a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Hořice a okolí

Další letáky z kategorie

Penny Market Hořice akční leták

Penny Market Hořice: Váš obchod s výhodnými nabídkami

Penny Market má v Hořicích jednu prodejnu, kterou najdete na ulici Aloise Jilemnického. Otevírací doba této prodejny je od 7:00 do 20:00 každý den v týdnu, což vám poskytuje flexibilitu při plánování nákupů. Penny Market se pyšní širokým výběrem produktů a výhodnými cenami, což z něj dělá oblíbenou destinaci pro obyvatele Hořic.

Akční leták Penny Marketu: Sledujte výhodné nabídky

Než vyrazíte do obchodu, podívejte se do akčního letáku, který platí od 18.07.2024. Leták Penny Marketu je plný slev a výhodných nabídek, které jsou platné od čtvrtka do středy následujícího týdne. Pro nejnovější informace o akcích a slevách navštivte tady nebo si otevřete mobilní aplikaci Kimbino. Díky této aplikaci budete mít všechny akční nabídky na dosah ruky.

Věrnostní program a výhody pro zákazníky

Penny Market má pro své věrné zákazníky program Moje PENNY, který jim umožňuje získávat slevy a další výhody. Tento program zahrnuje digitální kartu, kterou si můžete aktivovat na webu penny.cz. Kromě slev nabízí Moje PENNY také účast v soutěžích a další exkluzivní akce.

Široký sortiment a zaměření na kvalitu

V Penny Marketu v Hořicích najdete pečivo od místních pekařů, maso a uzeniny od českých řezníků, a také čerstvé ovoce a zeleninu od tuzemských farmářů. Tímto způsobem Penny Market podporuje lokální výrobce a dodává kvalitní produkty. Jeho mottem je "Nakupujte hezky česky," což se odráží v široké nabídce a zaměření na české produkty.

Pokud hledáte další obchody v Hořicích, můžete se podívat na možnosti v rámci Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Žabka a Ratio. Penny Market má také pobočky v dalších městech, jako jsou Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Ostrava, České Budějovice a Brno. Akční leták vám pomůže plánovat nákupy a najít ty nejlepší nabídky, takže nezapomeňte sledovat nejnovější slevy a akce.

 
REKLAMA
REKLAMA