Kimbino
Praha
Kimbino
Praha
REKLAMA

Penny Market Praha leták od 25.07.2024 - aktuální akční letáky

REKLAMA
Penny Market

Pobočky Penny Market ve městě Praha a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Praha a okolí

Další letáky z kategorie

Penny Market leták

Penny Market v Praze: Rychlý a dostupný nákup

Pokud žijete v Praze a hledáte obchod, kde najdete široký sortiment za nízké ceny, Penny Market je pro vás ideální volbou. S několika pobočkami v různých částech města je tento řetězec snadno dostupný a nabízí vše od potravin po drogerii. Než se vydáte do Penny Marketu v Praze, nezapomeňte si prolistovat aktuální leták, který platí od 25.07.2024. Leták najdete tady nebo v aplikaci Kimbino, takže si můžete naplánovat svůj nákup předem a využít všechny dostupné slevy a akční nabídky.

Penny Market se neustále rozšiřuje a zlepšuje své služby, aby vám nákup zpříjemnil. Nabízí produkty pod vlastními značkami, což umožňuje držet nízké ceny. Pokud jste nenašli, co hledáte, můžete se podívat na jiné obchody v Praze, jako jsou Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Žabka a Ratio. Penny Market má pobočky i v dalších městech, takže pokud cestujete, můžete navštívit jeho obchody také v Plzeň, Ústí nad Labem, Ostrava, České Budějovice, Brno a Teplice. Pokud chcete získat více informací nebo najít nejbližší pobočku, navštivte oficiální webové stránky penny.cz.

Tento řetězec je ideální pro ty, kteří chtějí rychlý a cenově dostupný nákup, aniž by museli cestovat daleko. S různými pobočkami v Praze a mnoha dalšími ve zbytku republiky, Penny Market vám umožňuje získat kvalitní produkty za výhodné ceny.

REKLAMA
REKLAMA