Kimbino
Jihlava
Kimbino
Jihlava
REKLAMA
Penny Market leták
3.5/5

Penny Market Jihlava leták od 30.05.2024 - akční letáky, akce

Pobočky Penny Market ve městě Jihlava a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Jihlava a okolí

Další letáky z kategorie

Penny Market Jihlava leták

Penny Market Jihlava: Váš obchod s výhodami

V Jihlavě najdete prodejnu Penny Marketu na ulici Na Dolech. Tento diskontní obchod nabízí pestrou škálu produktů, od čerstvého pečiva až po kvalitní maso a uzeniny. Otevírací doba je od 7:00 do 20:00 každý den v týdnu, takže zde můžete nakoupit kdykoli potřebujete. Penny Market je známý svými výhodnými cenami a mottem "Nakupujte hezky česky," které odráží jeho závazek k podpoře místních dodavatelů.

Aktuální leták Penny Marketu: Sledujte slevy a akce

Akční leták Penny Marketu je skvělý zdroj informací o slevách a speciálních nabídkách. Platí od 30.05.2024 a vychází každý čtvrtek, přičemž obsahuje slevy, které platí do středy následujícího týdne. Leták si můžete prohlédnout tady nebo v mobilní aplikaci Kimbino. Tato aplikace vám umožní sledovat aktuální slevy a akční nabídky v reálném čase, což usnadňuje plánování nákupů.

Věrnostní program a další výhody

Pro věrné zákazníky má Penny Market digitální kartu Moje PENNY, která nabízí celou řadu exkluzivních výhod, jako jsou slevy na vybrané produkty, kupóny, účast v soutěžích a další. Kartu můžete získat registrací na webu penny.cz. Díky tomuto programu můžete ušetřit ještě více a získat přístup k výjimečným nabídkám.

Penny Market Jihlava: Podpora lokálních dodavatelů a společenské aktivity

Penny Market v Jihlavě nabízí produkty od místních pekařů, českých řezníků a tuzemských farmářů, což přispívá k podpoře lokální ekonomiky. Tento přístup odráží motto "Nakupujte hezky česky" a zaručuje kvalitu nabízených produktů. Penny Market se také angažuje v různých společenských aktivitách, jako je kampaň "Hýbeme se hezky česky" nebo ekologické projekty zaměřené na snižování dopadu na životní prostředí.

Pokud hledáte další obchody v Jihlavě, můžete se podívat na možnosti v rámci Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Žabka a Ratio. Penny Market má také pobočky v dalších městech, jako jsou Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Ostrava, České Budějovice a Brno. Nezapomeňte sledovat akční leták, abyste získali informace o nejnovějších slevách a speciálních nabídkách.

 
REKLAMA
REKLAMA