Kimbino
Litoměřice
Kimbino
Litoměřice
REKLAMA
Penny Market leták
3.5/5

Penny Market Litoměřice leták 16.05.2024 - aktuální akční letáky

Pobočky Penny Market ve městě Litoměřice a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Litoměřice a okolí

Další letáky z kategorie

Penny Market Litoměřice leták

Penny Market Litoměřice: Kvalitní nákup blízko vás

Litoměřice mají dvě pobočky Penny Marketu, které najdete na ulicích Marie Majerové a Marie Pomocné. Obě prodejny nabízejí široký sortiment zboží, od čerstvého pečiva až po domácí potřeby. Díky tomu je Penny Market ideální pro každodenní nákupy. Otevírací doba obvykle začíná v 7:00 a končí ve 20:00, což vám umožňuje nakoupit ráno, odpoledne nebo večer podle vašich potřeb.

Akční leták a věrnostní program Moje PENNY

Před návštěvou Penny Marketu v Litoměřicích si nezapomeňte prohlédnout aktuální akční leták, který platí od 16.05.2024. Tento leták vychází každý čtvrtek a obsahuje informace o různých akcích a slevách, které platí do příští středy. Leták najdete tady nebo v mobilní aplikaci Kimbino, kde si můžete prohlédnout veškeré aktuální nabídky.

Pokud jste věrný zákazník Penny Marketu, může vás potěšit věrnostní program Moje PENNY, který nabízí digitální kartu s řadou výhod. Registrace je jednoduchá – stačí navštívit webové stránky penny.cz. Tím získáte slevy na vybrané produkty, slevové kupóny, možnost účastnit se soutěží a další exkluzivní výhody.

Nakupujte hezky česky s Penny Marketem Litoměřice

Penny Market si zakládá na nabídce kvalitního zboží od lokálních dodavatelů. Pečivo od místních pekařů, maso od českých řezníků nebo ovoce a zelenina od tuzemských farmářů – to vše najdete v Penny Marketu. Motto tohoto diskontního řetězce je „Nakupujte hezky česky“, což odráží jeho závazek k podpoře místních produktů.

Pokud hledáte další obchody v Litoměřicích, můžete se podívat na jiné možnosti v rámci Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Žabka a Ratio. Penny Market má také pobočky v dalších městech, jako jsou Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Ostrava, České Budějovice a Brno. Penny Market se navíc angažuje v řadě společenských aktivit, například v kampani „Hýbeme se hezky česky“ nebo v projektu „Hezky česky ekologicky.“

Pro kompletní přehled o otevírací době a dalších informacích navštivte oficiální webové stránky penny.cz. Nezapomeňte také sledovat aktuální leták, abyste byli vždy v obraze, pokud jde o nové akce a slevy.

REKLAMA
REKLAMA

Zaregistruj se a využij všechny výhody.