Kimbino
Olomouc
Kimbino
Olomouc
REKLAMA
Penny Market leták
3.5/5

Penny Market Olomouc leták od 30.05.2024 - aktuální akční letáky

Pobočky Penny Market ve městě Olomouc a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Olomouc a okolí

Další letáky z kategorie

Penny Market Olomouc akční leták

Penny Market Olomouc: Obchody s pestrou nabídkou

V Olomouci má Penny Market čtyři pobočky, které najdete v různých částech města. Patří mezi ně prodejny ve Velké Bystřici, na ulici Československé armády, Wolkerova a Dolní hejčínská. Otevírací doba se obvykle pohybuje od 7:00 do 20:00 každý den v týdnu, což je ideální pro nákup kdykoli potřebujete. Penny Market je součástí nadnárodního koncernu REWE Group a v České republice působí již od roku 1997. Penny Market Olomouc je skvělým místem pro nákup široké škály produktů a díky svým privátním značkám a společenským aktivitám přináší zákazníkům víc než jen výhodné ceny. Nezapomeňte sledovat aktuální leták a využívat všechny speciální nabídky, které vám tento řetězec přináší.

Penny Market Olomouc: Privátní značky a aktuální leták

Jednou z hlavních výhod Penny Marketu je široká nabídka privátních značek, které zahrnují čerstvé i trvanlivé potraviny, drogerii a krmiva pro domácí mazlíčky. Zde jsou některé z nejznámějších značek: BONI, Crip Crop, Karlova Koruna, Od českých farmářů, Staročech a WIPPY. Díky těmto privátním značkám může Penny Market nabízet kvalitní produkty za konkurenční ceny.

Než se vydáte do Penny Marketu v Olomouci, je dobré si prohlédnout aktuální leták, který platí od 30.05.2024. Leták najdete tady nebo v aplikaci Kimbino. Mobilní aplikace Kimbino vám umožní mít leták vždy po ruce a snadno sledovat všechny akční nabídky.

Společenské aktivity a rozmanitost obchodů Penny Marketu

Penny Market se angažuje v řadě společenských aktivit. Ve spolupráci s Českou obcí sokolskou podporuje sportovní aktivity pro celou rodinu v rámci kampaně "Hýbeme se hezky česky." Také se účastní projektů zaměřených na ekologii, jako je "Hezky česky ekologicky," a akcí na podporu místní komunity, například "Ukliďme Česko" nebo "Sbírka potravin."

Pokud hledáte další možnosti nakupování v Olomouci, můžete se podívat na jiné obchody v rámci Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Žabka a Ratio. Pokud plánujete cestovat do jiných měst, Penny Market má své pobočky také v Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Ostrava, České Budějovice a Brno.

REKLAMA
REKLAMA