Kimbino
Pardubice
Kimbino
Pardubice
REKLAMA
Penny Market leták
3.5/5

Penny Market Pardubice leták od 30.05.2024 - aktuální letáky

Pobočky Penny Market ve městě Pardubice a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Pardubice a okolí

Další letáky z kategorie

Penny Market Pardubice akční letáky

Penny Market Pardubice: Diskontní řetězec s českým zbožím

Penny Market má v Pardubicích čtyři pobočky, které najdete na různých místech ve městě. Jedna se nachází na Teplého ulici, další na Kyjevské, na Dubině na ulici Jana Zajíce a poslední na ulici Karla IV. Tyto obchody obvykle otevírají od 7:00 do 20:00 každý den v týdnu, což vám umožňuje nakoupit kdykoli je potřeba.

Čerstvé produkty a široká nabídka v Penny Marketu

Penny Market klade velký důraz na čerstvost a kvalitu svých produktů. V sortimentu najdete pečivo od místních pekařů, maso a uzeniny od českých řezníků, stejně jako ovoce a zeleninu od tuzemských farmářů. Penny Market se snaží podporovat české dodavatele a tím přinášet zákazníkům to nejlepší z lokálních zdrojů. Jejich mottem je „Nakupujte hezky česky“.

Akční leták a věrnostní program Moje PENNY

Pro snadné plánování nákupů si nezapomeňte prohlédnout aktuální leták Penny Marketu, který platí od 30.05.2024. Tento leták vychází každý čtvrtek a obsahuje řadu akčních nabídek, slev a dalších výhodných akcí. Leták najdete tady nebo v mobilní aplikaci Kimbino. Tato aplikace vám umožní mít letáky na jednom místě a sledovat všechny akce, které Penny Market nabízí.

Pokud jste věrný zákazník, jistě oceníte digitální kartu Moje PENNY, která vám umožní využívat slevy na vybrané produkty, účastnit se soutěží a získávat další exkluzivní výhody. Tuto kartu můžete získat registrací na webových stránkách penny.cz.

Penny Market Pardubice: Společenské aktivity a společenská odpovědnost

Penny Market se dlouhodobě angažuje v různých společenských aktivitách. Ve spolupráci s Českou obcí sokolskou motivuje k pohybu celou rodinu v rámci kampaně „Hýbeme se hezky česky“. Kromě toho přijal sérii opatření pro snížení dopadu na životní prostředí prostřednictvím projektu „Hezky česky ekologicky“. Penny Market se také zapojil do akcí „Ukliďme Česko“, „Sázíme budoucnost“ a „Sbírka potravin“.

Pokud hledáte další obchody v Pardubicích, můžete se podívat na jiné možnosti v rámci Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Žabka a Ratio. Penny Market má také pobočky v dalších městech, například v Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Ostrava, České Budějovice a Brno. Sledováním akčního letáku budete mít vždy přehled o aktuálních slevách a nabídkách.

 
REKLAMA
REKLAMA