Kimbino
Prostějov
Kimbino
Prostějov
REKLAMA

Penny Market Prostějov leták od 25.07.2024 - aktuální letáky

REKLAMA
Penny Market

Pobočky Penny Market ve městě Prostějov a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Prostějov a okolí

Další letáky z kategorie

Penny Market Prostějov leták

Penny Market Prostějov: Praktický nákup na Plumlovské ulici

V Prostějově najdete jednu pobočku Penny Marketu, která se nachází na Plumlovské ulici. Tato prodejna nabízí široký sortiment potravin a dalšího zboží, včetně masa od českých řezníků, pečiva od místních pekařů a čerstvého ovoce a zeleniny od tuzemských farmářů. Otevírací doba je od 7:00 do 20:00 každý den v týdnu, což zajišťuje flexibilní nákupy.

Akční letáky a výhodné nabídky

Před nákupem se podívejte do akčního letáku Penny Marketu, který platí od 25.07.2024. Leták nabízí různé akce, slevy a speciální nabídky, které vám mohou pomoci ušetřit peníze. Můžete ho najít tady nebo v mobilní aplikaci Kimbino, kde si můžete prohlédnout aktuální slevy a akční nabídky. Leták Penny Marketu vychází každý čtvrtek a platí do středy následujícího týdne.

Věrnostní program a výhody pro zákazníky

Penny Market nabízí svým zákazníkům věrnostní program Moje PENNY, který vám umožňuje využívat slevy, kupóny a další výhody. Stačí se zaregistrovat na webových stránkách penny.cz. Kromě akčních letáků a slev nabízí věrnostní program Moje PENNY také možnost účasti v soutěžích a přístup ke speciálním akcím.

Společenské aktivity a podpora komunity

Penny Market se zapojuje do řady společenských aktivit a projektů. Společně s Českou obcí sokolskou podporuje pohyb v kampani "Hýbeme se hezky česky" a přijímá opatření pro ochranu životního prostředí v rámci projektu "Hezky česky ekologicky." Také se podílí na akcích, jako je "Ukliďme Česko," které pomáhají zlepšovat naši společnost.

Pokud hledáte další obchody v Prostějově, můžete se podívat na možnosti v rámci Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Žabka a Ratio. Penny Market má také pobočky v dalších městech, například v Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Ostrava, České Budějovice a Brno. Nezapomeňte sledovat akční leták Penny Marketu, abyste využili všech dostupných slev a speciálních nabídek při vašem příštím nákupu.

REKLAMA
REKLAMA