Kimbino
Praha
Kimbino
Praha
REKLAMA
Lidl leták
4/5

Lidl Praha leták - aktuální akční letáky

Pobočky Lidl ve městě Praha a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Praha a okolí

Další letáky z kategorie

Lidl Praha

Bydlíte v Praze a rádi nakupujete v Lidlu? Tak to máte štěstí! Jelikož se jedná o naše největší město, určitě vás nepřekvapí, že právě tady má řetězec Lidl své největší zastoupení - konkrétně tu provozuje 40 prodejen. Ty jsou umístěné jak v samém centru Prahy, tak i v okrajových čtvrtích, takže za svým nákupem nebudete muset cestovat nikterak daleko! 

V celé České republice má Lidl na kontě celkem více než 260 poboček a stále otevírá další. Zážitky z nákupů se snaží neustále zlepšovat, a tak v těch nejnovějších můžete počítat s širšími uličkami, WIFI připojením zdarma a toaletami pro veřejnost vybavenými prostorem pro přebalování dětí.

Praha: Lidl je levný, a to hlavně díky privátním značkám

Nezapomeňte si před nákupem v obchodě Lidl prohlédnout akční slevy, které přináší aktuální leták Lidl Praha a jsou platné od 20.05.2024. Celý akční leták si můžete pohodlně prolistovat prostřednictvím našich webových stránek, a to konkrétně tady, nebo přímo ze svého mobilu, a to skrze aplikaci Kimbino.

Pobočky obchodu Lidl najdete ve více městech a kromě města Praha to je například Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Pardubice a České Budějovice.

Svých nízkých cen Lidl nedosahuje jen akčními nabídkami, které najdete v letáku, ale také produkty svých vlastních privátních značek, které tvoří většinu jeho sortimentu. Kvůli tomu se může stát, že v letáku nenajdete vaše oblíbené zboží. V takovém případě své štěstí můžete zkusit oficiální webovou stránku obchodu lidl.cz nebo zkusit u jiných obchodů, které tvoří pražskou scénu supermarketů, a to například Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.

REKLAMA
REKLAMA