Kimbino
Liberec
Kimbino
Liberec
REKLAMA
Lidl leták
4/5

Lidl Liberec leták - aktuální akční letáky

Pobočky Lidl ve městě Liberec a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Liberec a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

Lidl Liberec

Chcete nakupovat oblečení, výrobky pro domácnost i čerstvé, trvanlivé a speciální potraviny na jednom místě? Přesně takové možnosti nabízí řetězec Lidl, který se v Liberci nachází hned na třech různých místech - na Lipové, Letné a Vratislavské ulici. Jedná se o tři z více než 260 prodejen, které jsou rozeseté po celé České republice. Všechny jsou pro vás otevřené od pondělí do soboty mezi 7:00 a 21:00 a v neděli od 8:00 do 21:00.

Jestliže prodejny Lidl Liberec navštěvujete již od samého počátku, tak jistě víte, že se k nám poprvé dostaly v roce 2003. Od té doby urazil velmi dlouhou cestu a ve svých prodejnách a logistických centrech, která u nás fungují celkem čtyři, zaměstnává více než 11 000 lidí. Kromě České republiky působí také v dalších zemích, jako je Slovensko, Francie, USA a samozřejmě jeho rodné Německo.

Lidl Liberec: Co nenajdete na prodejně, můžete objednat z eshopu

Jak už jsme zmínili, Lidl ve městě Liberec není pouze obchod s potravinami, ale také s módou, potřebami pro domácnost, elektronikou a dalšími výrobky. O tom, které právě najdete na prodejnách, se dozvíte prostřednictvím aktuálního letáku Lidl pro Liberec, který platí od 20.05.2024 a je pro vás k dispozici na našich webových stránkách tady i v mobilní aplikaci Kimbino.

Samozřejmě se může stát, že vám vyhlédnuté kousky někdo vykoupí. Ani tak se jich ale nemusíte vzdávat, stačí zavítat na webové stránky lidl.cz, odkud se prokliknete do eshopu, ze kterého si zboží můžete z pohodlí domova objednat. Kdybyste však přece jen nenašli nic, co by se vám líbilo, můžete zkusit štěstí u konkurence, která má v Liberci své pobočky. Patří sem třeba Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.

REKLAMA
REKLAMA

Zaregistruj se a využij všechny výhody.