Kimbino
Kimbino
Dr. Max leták
3/5

Dr. Max Nová Paka BLACK FRIDAY 2023 - Akční leták

REKLAMA
REKLAMA

Letáky z okolí

Pobočky Dr. Max ve městě Nová Paka a okolí

Zdroj: here.com

Pobočky z kategorie ve městě Nová Paka a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

Dr. Max

3/5
Actual brochure
Prohlédněte si aktuální akce v prodejně Dr. Max ve městě Nová Paka.
Za skvělé ceny si můžete v obchodě Dr. Max koupit vše, co potřebujete, a díky jeho širokému sortimentu určitě neodejdete s prázdnou.

O výhodných nabídkách vás nyní může přesvědčit aktuální katalog, který je platný od 01.11.2023 a najdete ho přímo tady.
Jak jistě víte, obchod Dr. Max se nachází ve městě Nová Paka, avšak kromě něj ho najdete i ve městě Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a České Budějovice.

V případě, že jste v Dr. Max letáku nenašli vše, co potřebujete, prohlédněte si i další letáky obchodů z kategorie Zdraví a kosmetika, jako například FAnn parfumerie, Rossmann, Moje lékárna, Benu, Alphega lékárna, Pharmapoint, Drogeo, Top drogerie, dm drogerie a TETA Drogerie.
Pokud máte vyhlédnuté zboží v obchodě Dr. Max, ale v aktuálním letáku jste ho nenašli, přejděte na oficiální webovou stránku obchodu drmax.cz a možná právě tady najdete více informací.

Dr. Max Nová Paka - Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Dr. Max Nová Paka. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Dr. Max Nová Paka! Nejnovější leták s názvem Dr. Max leták je platný od 01.11.2023 - 30.11.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Dr. Max. V kategorii Zdraví a kosmetika naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Dr. Max leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.