Kimbino
Kimbino
Datart leták
3.5/5

DATART Písek BLACK FRIDAY 2023 leták - Akční leták

REKLAMA
REKLAMA

Letáky z okolí

Pobočky Datart ve městě Písek a okolí

Zdroj: here.com

Pobočky z kategorie ve městě Písek a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

Datart

3.5/5
Actual brochure
Prohlédněte si aktuální akce v prodejně Datart ve městě Písek.
Za skvělé ceny si můžete v obchodě Datart koupit vše, co potřebujete, a díky jeho širokému sortimentu určitě neodejdete s prázdnou.

Nový Datart leták u nás nájdete už dnes tady a akce platí od 23.11.2023.
Pobočky obchodu Datart najdete ve více městech a kromě města Písek to je například Praha, Brno, Zlín, Plzeň, Olomouc a Ostrava.

V případě, že obchod Datart není ve vašem okolí, prohlédněte si další letáky z kategorie Elektro. Do stejné kategorie spadají například obchody Comfor, Electro World, Elektro Oáza, Expert elektro, OKAY Elektro, Proton, Elektro Spáčil, Mall.cz, Alza a Planeo Elektro.
Jestliže jste u nás nenašli potřebné informace o obchodě Datart, které jste hledali, podívejte se na jeho oficiální stránky datart.cz.

Datart Písek - Black Friday 2023

Už dlouho zvažujete nákup nové lednice, pračky nebo myčky nádobí? Právě nastala perfektní doba na to, abyste se rozhoupali, jelikož do Datartu Písek přichází Black Friday 2023! Objevte akce, které vám přináší Datart Písek leták a dopřejte si to, po čem už dlouho toužíte! Nejnovější nabídku akční obchod vydal pod názvem Datart nabídka s tím, že jí můžete využít už od 27.11.2023 - 30.11.2023! I když se však ceny zdají výhodné, vždy se vyplatí porovnávat, a to s letáky dalších obchodů ze sekce Elektro, které vám pomohou najít ty nejvýhodnější kousky. Veškerá elektronika nyní v Black Friday slevách!

V akci najdete produkty populárních značek jako Apple, Samsung, Xiaomi, Phillips či Bosch. Pamatujte také na to, že Black Friday letáky vydávají i další řetězce, a to v oblasti drogerie a kosmetiky, oblečení, nábytku a dokonce i hraček. Vánoční dárky tak budete mít vybrané a zakoupené v cuku letu a ještě při tom ušetříte stovky, ne-li tisíce korun. Kimbino je pro vás má všechny připravené, takže stačí jen otevřít a můžete listovat!

REKLAMA
REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Datart leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.