Kimbino
Kimbino
CBA leták
3/5

CBA Uherské Hradiště leták od 29.11.2023 - BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Letáky z okolí

Pobočky CBA ve městě Uherské Hradiště a okolí

Pobočky z kategorie ve městě Uherské Hradiště a okolí

Další letáky z kategorie

CBA

3/5
Actual brochure
Prohlédněte si aktuální akce v prodejně CBA ve městě Uherské Hradiště.
V obchodě CBA najdete vždy širokou nabídku zboží a díky pravidelným akcím můžete i ušetřit.

O nových akcích informuje CBA pravidelně prostřednictvím svých akních letáků. Nejnovější CBA leták u nás najdete už dnes a je platný 22.11.2023 - 03.12.2023.
Jak jistě víte, obchod CBA se nachází ve městě Uherské Hradiště, avšak kromě něj ho najdete i ve městě Hradec Králové, Brno, Znojmo, Chomutov, Nový Bor a Nesovice.

V případě, že obchod CBA není ve vašem okolí, prohlédněte si další letáky z kategorie Supermarkety. Do stejné kategorie spadají například obchody Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.
Jestliže jste u nás nenašli potřebné informace o obchodě CBA, které jste hledali, podívejte se na jeho oficiální stránky cba.cz.

CBA Uherské Hradiště - Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu CBA Uherské Hradiště. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu CBA Uherské Hradiště! Nejnovější leták s názvem CBA leták je platný od 22.11.2023 - 03.12.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě CBA. V kategorii Supermarkety naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
CBA leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.