Billa leták
3.5/5

BILLA Boskovice leták (od 23.11.2022) - BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Billa Boskovice

3.5/5
Actual brochure

Kdo by neznal značku Billa! Vždyť už si díky své skvělé nabídce a zajímavým akcím vydobyl pozici velkého hráče na českém trhu! Nabídka obchodu Billa je natolik široká, že si tu můžete koupit téměř vše, co potřebujete. Líbit se vám budou i ceny. Nová akce? Tu pro své zákazníky připravuje Billa pravidelně. Aktualizovanou nabídku, platnou od 23.11.2022 najdete tady. Doporučujeme si prohlédnout i nabídku jiných obchodů. Co třeba Albert, Astur & Qanto, BALA, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market, Flop?

I obchod Billa má své pobočky v mnoha českých městech. Která to jsou? Třeba Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň, Olomouc. Oficiální stránky jsou od toho, aby informovaly o celém obchodě. Takže pokud jste na našich stránkách nenašli, co jste hledali, můžete přejít právě na oficiální web obchodu billa.cz.

Na papírové letáky rozhodně můžete zapomenout, vůbec se jimi už nemusíte nechat obtěžovat. Teď už můžete pohodlně sledovat aktuální nabídku obchodu Billa online. Je skvělé, že hledáte aktuální nabídky obchodu Billa online a přispíváte tak ke zkvalitnění životního prostředí.

Nepromeškejte už žádnou akci obchodu Billa. Přihlaste se k odběru novinek anebo si stáhněte naši aplikaci Kimbino. Budete mít dokonalý přehled o aktuálních nabídkách obchodu Billa.

Billa Boskovice - Black Friday 2022

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Billa Boskovice. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2022 v novém letáku obchodu Billa Boskovice! Nejnovější leták s názvem Billa - Black Week je platný od 23.11.2022 - 29.11.2022. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Billa. V kategorii Supermarkety naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Billa leták
Billa leták