Kimbino
Kimbino
Intersport leták
3/5

Intersport Mladá Boleslav BLACK FRIDAY 2023 leták

REKLAMA
REKLAMA

Letáky z okolí

Pobočky Intersport ve městě Mladá Boleslav a okolí

Zobrazit všechny

Zdroj: here.com

Pobočky z kategorie ve městě Mladá Boleslav a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

Intersport

3/5
Actual brochure
Ve městě Mladá Boleslav si pro vás připravil obchod Intersport nové akce i tento týden.
Za skvělé ceny si můžete v obchodě Intersport koupit vše, co potřebujete, a díky jeho širokému sortimentu určitě neodejdete s prázdnou.

O výhodných nabídkách vás nyní může přesvědčit aktuální katalog, který je platný od 27.11.2023 a najdete ho přímo tady.
Jak jistě víte, obchod Intersport se nachází ve městě Mladá Boleslav, avšak kromě něj ho najdete i ve městě Praha, Liberec, Ostrava, Olomouc, Lipno nad Vltavou a Tábor.

Abyste měli jistotu, že jsou nabídky opravdu výhodné, porovnejte si ceny v letácích z kategorie Oděv, obuv a sport . Mezi obchody v této kategorii patří například Envy, Marks & Spencer, Nordblanc, Petrklíč, Rock Point, Decathlon, Bezvasport, Humanic, Zara a Klingel.
Pokud máte vyhlédnuté zboží v obchodě Intersport, ale v aktuálním letáku jste ho nenašli, přejděte na oficiální webovou stránku obchodu intersport.cz a možná právě tady najdete více informací.

Intersport Mladá Boleslav - Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Intersport Mladá Boleslav. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Intersport Mladá Boleslav! Nejnovější leták s názvem Intersport leták je platný od 27.11.2023 - 17.12.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Intersport. V kategorii Oděv, obuv a sport naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Intersport leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.