Kimbino
Kimbino
Baťa leták
3/5

Baťa Mladá Boleslav BLACK FRIDAY 2023 - Akční leták

REKLAMA
REKLAMA

Letáky z okolí

Pobočky Baťa ve městě Mladá Boleslav a okolí

Zobrazit všechny

Zdroj: here.com

Pobočky z kategorie ve městě Mladá Boleslav a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

Baťa

3/5
Actual brochure
Prohlédněte si aktuální akce v prodejně Baťa ve městě Mladá Boleslav.
V obchodě Baťa najdete vždy širokou nabídku zboží a díky pravidelným akcím můžete i ušetřit.

Nový Baťa leták u nás nájdete už dnes tady a akce platí od 01.11.2023.
Jak jistě víte, obchod Baťa se nachází ve městě Mladá Boleslav, avšak kromě něj ho najdete i ve městě Praha, Brno, Ostrava, Zlín, Plzeň a Hradec Králové.

V případě, že jste v Baťa letáku nenašli vše, co potřebujete, prohlédněte si i další letáky obchodů z kategorie Oděv, obuv a sport , jako například Envy, Marks & Spencer, Nordblanc, Petrklíč, Rock Point, Decathlon, Bezvasport, Humanic, Zara a Klingel.
Jestliže jste u nás nenašli potřebné informace o obchodě Baťa, které jste hledali, podívejte se na jeho oficiální stránky bata.cz.

Baťa Mladá Boleslav - Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Baťa Mladá Boleslav. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Baťa Mladá Boleslav! Nejnovější leták s názvem Baťa leták je platný od od středy 01.11.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Baťa. V kategorii Oděv, obuv a sport naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Baťa leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.