Kimbino
Kimbino
OKAY Elektro leták
3.5/5

OKAY Elektro Trutnov BLACK FRIDAY 2023 - Slevy Elektro

REKLAMA
REKLAMA

Letáky z okolí

Pobočky OKAY Elektro ve městě Trutnov a okolí

Zdroj: here.com

Pobočky z kategorie ve městě Trutnov a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

OKAY Elektro

3.5/5
Actual brochure
Ve městě Trutnov si pro vás připravil obchod OKAY Elektro nové akce i tento týden.
V obchodě OKAY Elektro najdete vždy širokou nabídku zboží a díky pravidelným akcím můžete i ušetřit.

O nových akcích informuje OKAY Elektro pravidelně prostřednictvím svých akních letáků. Nejnovější OKAY Elektro leták u nás najdete už dnes a je platný od pondelí 27.11.2023.
Pobočky obchodu OKAY Elektro najdete ve více městech a kromě města Trutnov to je například Brno, Zlín, Plzeň, Praha, Neratovice a Liberec.

V případě, že jste v OKAY Elektro letáku nenašli vše, co potřebujete, prohlédněte si i další letáky obchodů z kategorie Elektro, jako například Comfor, Electro World, Elektro Oáza, Expert elektro, Proton, Elektro Spáčil, Mall.cz, Alza, Datart a Planeo Elektro.
Pokud máte vyhlédnuté zboží v obchodě OKAY Elektro, ale v aktuálním letáku jste ho nenašli, přejděte na oficiální webovou stránku obchodu okay.cz a možná právě tady najdete více informací.

OKAY Elektro Trutnov - Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu OKAY Elektro Trutnov. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu OKAY Elektro Trutnov!

Nejnovější leták s názvem OKAY katalog - Kuchyně je platný od od pondelí 27.11.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě OKAY Elektro. V kategorii Elektro naleznete i další letáky pro Black Friday.

Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
OKAY Elektro leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.