Makro leták
3/5

Makro Benešov leták od 30.11.2022 - BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Makro Benešov

3/5
Actual brochure

Kdo by neznal značku Makro! Vždyť už si díky své skvělé nabídce a zajímavým akcím vydobyl pozici velkého hráče na českém trhu! Nabídka obchodu Makro je natolik široká, že si tu můžete koupit téměř vše, co potřebujete. Líbit se vám budou i ceny. Makro pro vás pravidelně chystá nové akce. Jejich aktuální podobu platnou od 23.11.2022 najdete tady. Doporučujeme si prohlédnout i nabídku jiných obchodů. Co třeba Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market?

Obchod Makro má mnoho poboček po celé České republice. Nakoupit můžete třeba ve městech Praha, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Hrdějovice. Hledali jste něco, co na našich stránkách nakonec nebylo? Tak zkuste štěstí na domovské stránce obchodu makro.cz.

Jedete nakupovat? Rozhodně s sebou nemusíte tahat objemný leták! Online verze aktuální nabídky obchodu Makro je mnohem pohodlnější. Víte, že právě chráníte životní prostředí? Čím? Tím, že neprohlížíte papírový leták obchodu Makro, ale leták elektronický!

Všichni potřebují ušetřit čas a peníze. Peníze můžete šetřit díky výhodným nabídkám obchodu Makro, čas ušetříte přihlášením se k odběru novinek anebo stažením naší aplikace Kimbino. Udělat si přehled o akcích obchodu Makro vám pak zabere jen několik vteřin.

Makro Benešov - Black Friday 2022

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Makro Benešov. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2022 v novém letáku obchodu Makro Benešov! Nejnovější leták s názvem Makro - Black Friday je platný od 23.11.2022 - 13.12.2022. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Makro. V kategorii Supermarkety naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Makro leták
Makro leták